Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

1
emem
28 sierpnia 2013r. o 14:04
groszem napisał(a): reaktywujcie dobry watek bolec żarcie


Jesli masz przepisy i chcesz to wspoltworzy to prosze o kontakt.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
3 września 2013r. o 10:16
Witam,czemu nie mogę dodać ogłoszenia oddam kotka?już dwa razy próbowałam i nic;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
3 września 2013r. o 12:18
Powodów może być kilka.

Napisanie ogłoszenia z podaniem kwoty , za jaką się go oddaje.
Napisanie ogłoszenia o oddaniu kotka za "koszty utrzymania".
Napisanie ogłoszenia o oddaniu kotka bez zapisu " za darmo" , co sugeruje sprzedaż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
3 września 2013r. o 13:08
napisałam że oddam i w dziale zwierzęta-oddam :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
3 września 2013r. o 14:08
I nie tylko w tym dziale.
Napisanie zostało ogłoszenie o oddaniu kotka bez zapisu " za darmo" , co sugeruje sprzedaż.
Sprzedaż kotów i psów przez osoby nie posiadające zarejestrowanych hodowli , narusza Ustawę o ochronie zwierząt.
Dlatego też takie ogłoszenia są usuwane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3943
#FRANCA nieaktywny
3 września 2013r. o 15:50
eh..teraz udało mi sie wpisać inne,ale juz widze że zostało usunięte :| Napisałam że oddam za darmo.Próbuję jeszcze raz :> Oczywiście za darmo;) no i wpisałam w dziale zwierzęta-oddam. poddaję się ;)

Zmoderowano 03.09.2013 godz.20:21 - powód: powielenie posta
Jeżeli będzie zapis " za darmo" to takie ogłoszenie zostanie dodane. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
5 września 2013r. o 9:41
emem napisał(a):
groszem napisał(a): reaktywujcie dobry watek bolec żarcie


Jesli masz przepisy i chcesz to wspoltworzy to prosze o kontakt.

już wysłałem jeden fajny przepis na emeil boleczarcie mogę tak raz w tygodniu w miarę możliwości wysyłać przepisy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8187
#gras nieaktywny
13 września 2013r. o 19:38
Witam
Nie wiem czy ten temat był już poruszony? {nie chciało mi się czytać wszystkich postów (leń ze mnie ;) )}
Ale wydaje mi się , że ogłoszenia powinny być dla osób prywatnych a nie dla firm!!
Jak widzę 5-10-15 ogłoszeń np.(www.metrohouse.pl) to pachnie mi to reklamą za darmo!! Nie mówiąc już o przejrzystości ogłoszeń!
:/

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu