Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

1
emem
12 października 2013r. o 10:40
tia, nazwijmy to wiec: typo

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 października 2013r. o 14:44
w maju to nie bedzie juz 11 ta rocznica ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 października 2013r. o 15:31
emem napisał(a): Alter,

Przypominam, ze temat dyskusji dotyczy wizyty G. Miecugowa w Boleslawcu.


Dziwnie moderujecie. Jeżeli kasujesz moją odpowiedź na twoje "przypomnienie" i na post moderatora, to skasuje też swoją i moderatora post. Inaczej oznacza, że sami pieprzycie głupoty innym zatykając usta, nawet jeśli wypowiadają się w swojej obronie. Nauczycie się wreszcie moderować z głową?! :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
12 października 2013r. o 19:40
Alter , moja moderacja i jej uzasadnienie oraz post Emema , zamyka dyskusję niezwiązaną z tematem , w którym została napisana. Dlatego też następne twoje wypowiedzi są traktowane , jako spam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 października 2013r. o 20:02
moderator napisał(a): Alter , moja moderacja i jej uzasadnienie oraz post Emema , zamyka dyskusję niezwiązaną z tematem , w którym została napisana. Dlatego też następne twoje wypowiedzi są traktowane , jako spam.


Nie umiecie moderować. Zostawiacie "lewe" posty bez wątku i kontekstu. Posty te i moderowanie są niezrozumiałe. Takie moderowanie sprawia wrażenie stronniczej cenzury i całkowicie bez sensu. Jak już zabieracie się za moderowanie, zostawiajcie dyskusje w temacie zrozumiałą. Nie mam pretensji kiedy jestem moderowany, bo zdarzy mi się wypowiedzieć nie na temat. Jednak kiedy ktoś wypowiada się wobec moich postów krytycznie, mam prawo do polemiki. Mam duże doświadczenie od strony moderatora. To jak Wy czasami moderujecie zostawiając niezrozumiałą kaszane w temacie, czyni z moderingu internetowego "bejsbola". Pozostawiając niesmak, co zniechęca do rzeczowej dyskusji.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
12 października 2013r. o 20:28
alter napisał(a):
Nie umiecie moderować.


Znalazł się specjalista od moderacji. :)

alter napisał(a): Takie moderowanie sprawia wrażenie stronniczej cenzury i całkowicie bez sensu.


Jeżeli nie potrafisz czegoś zrozumieć , czy znaleźć w tym sensu , to twój problem.

alter napisał(a): Jednak kiedy ktoś wypowiada się wobec moich postów krytycznie, mam prawo do polemiki.


Jeżeli moderator zwraca ci uwagę na posty naruszające regulamin i obowiązujące zasady , to nie jest to krytyka wobec twojej wypowiedzi , tylko stwierdzenie faktu naruszenia tego regulaminu i tych zasad.

alter napisał(a): Mam duże doświadczenie od strony moderatora.


Doświadczenie , to można mieć ale " w pełnieniu funkcji lub pracy moderatora"

alter napisał(a): .... czyni z moderingu ...


Z "moderacji" a nie "moderingu". :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
12 października 2013r. o 20:56
moderator napisał(a):
alter napisał(a): .... czyni z moderingu ...


Z "moderacji" a nie "moderingu". :>


Obie formy prawidłowe :P


Dopisane 12.10.2013r. o godz. 20:56:

moderator napisał(a):
alter napisał(a):
Nie umiecie moderować.


Znalazł się specjalista od moderacji. :)


Oczywiście, że tak. I to na portalach o zasięgu ogólnokrajowych. Zaścianek, to zaścianek. :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
12 października 2013r. o 22:00
alter napisał(a): Obie formy prawidłowe :P


Żarty sobie robisz. Podaj źródło do definicji słowa "modering".

alter napisał(a): Oczywiście, że tak. I to na portalach o zasięgu ogólnokrajowych. Zaścianek, to zaścianek. :D


Napisałeś "portalach" czyli na niejednym , a to ciekawe. Nawet nie chcę wiedzieć co to za portale , skoro moderację nazywasz "moderingiem" , skoro fotografię skopiowaną z konkurencyjnego do bolca portalu(której nie jesteś autorem) określasz mianem nie mającej nic wspólnego z prawami autorskimi. Brawo :)

Może tego nie wiesz ale gdyby te fotografie nie zostały usunięte , to gwarantuję ci , że miałbyś za to sprawę w sądzie , założoną przez właściciela tamtego portalu.

Na zakończenie jeszcze jedna sprawa.
Odpowiedzialność osoby wypowiadającej się na forum , za słowa przez nią napisane , nie oznacza , że administrator i moderatorzy mają pozwalać na wszelkie objawy łamania regulaminu , czy też naruszane obowiązujących zasad.
Moderacja , czy też usunięcie wypowiedzi użytkownika forum , naruszającego prawo(np. pomawianie kogoś , czy też naruszenie jego dóbr osobistych) , nie oznacza , że ta osoba może nie ponieść konsekwencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza