Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

1
emem
12 października 2013r. o 23:59
Zachecam do powrotu do dyskusji w tematach na BolecForum :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4214
#fellow nieaktywny
24 października 2013r. o 1:18
Czy nie za dużo reklam jest na tym "portalu" ? Wydaję mi się, że wchodząc na bolec.info to jak bym włączył tv a tam 30 minut reklam :) Zróbcie coś z tym.. Wiem liczy się kasa.. Ale kasę można też zarabiać na czymś innym a nie tylko na reklamach...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 października 2013r. o 10:54
Dziękuje za komentarz.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 października 2013r. o 12:28
fellow napisał(a): Czy nie za dużo reklam jest na tym "portalu" ? Wydaję mi się, że wchodząc na bolec.info to jak bym włączył tv a tam 30 minut reklam :) Zróbcie coś z tym.. Wiem liczy się kasa.. Ale kasę można też zarabiać na czymś innym a nie tylko na reklamach...


W związku z tą uwagą! dlaczego nie ma mobilnej wersji strony bolec.info? na smartfony? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 października 2013r. o 18:29
Jest w planach

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
25 października 2013r. o 10:10
Dlaczego nie ukazała się moja wypowiedź w temacie "Ktoś wysłał mu trumnę" ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 października 2013r. o 11:53
kajtek1591 napisał(a): Dlaczego nie ukazała się moja wypowiedź w temacie "Ktoś wysłał mu trumnę" ? :)


Twoja wypowiedz jest widoczna w tym temacie (jedna - wiecej nie ma w naszym systemie).

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
25 października 2013r. o 19:29
kajtek1591 napisał(a): Dlaczego nie ukazała się moja wypowiedź w temacie "Ktoś wysłał mu trumnę" ? :)


Kilka razy miałem podobną sytuację. Był to błąd , występujący czasami przy dodawaniu wypowiedzi. Mimo , że kliknąłem "dodaj swoją wypowiedź" , post się nie ukazał.
Na pasku zadań przeglądarki kliknąłem strzałkę , cofając na poprzednie wyświetlane okno (w celu uniknięcia ponownego wpisywania mojego tekstu) , a następnie skopiowałem swój tekst i dodałem ponownie , jako następną wypowiedź w temacie. Post ukazał się bez problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza