Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

11226
#Anonim11226 nieaktywny
28 października 2013r. o 8:22
Dziękuję za podpowiedź.
Skorzystam.

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11422
#mineralna nieaktywny
28 października 2013r. o 14:57
czy jest jakiś problem z szerokością forum? w mojej przegladarce "rozjeżdża" się na szerokość tak bardzo, że nie da się nic przeczytać. Czyściłm już przeglądarkę .. pliki cookies historia itd. nic to nie dało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
1 listopada 2013r. o 19:23
Niech się szanowana redakcja zamie motywacją bo jego posty nie są kasowane ale moje to tak raz że w temacie o żałobie narodowej odnosi się co do tego chamsko i nie stosownie

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
1 listopada 2013r. o 20:46
Posty , które uważasz za naruszające regulamin , należy zgłaszać do moderacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
4 listopada 2013r. o 18:57
Witam mam obiekcje jesli chodzi o dodawanie ogloszen przez biura nieruchomosci.Uwazam ze firmy o takim poziomie powinno byc stac na platne rekkamy,a jesli chca skorzystac z prawavbezplatnych ogloszen,powinny dodac ogloszenie,jedno raz na jakis czas,rekkamujace firme a niebco dzien po 30-40 ogloszen zasmiecajacych glowna strone.Kazdyy chcialny miec szanse by jego ogloszenie choc chwile bylo na stronie glownej ale niestety raczej sie to nie uda.Apeluje by cos z tym zrobic.Wydawalo mi sie ze strona ta ma sluzyc ogloszeniom drobnym,prywatnym,a jesli firmowym to owszem ale tez drobnym anie na taka skale.Wydaje mi sie ze nie tylko jabtak mysle.Jesli sie myle niech wygra wiekszosc ale prosze sie ustosunkowac do mojego postu i ew cos z tym zrobic.Jest to nie fair a po drugie strasznie denerwujace.pozdrawiam


Dopisane 04.11.2013r. o godz. 18:57:

Przepraszam za bledy.pisse z telefonu i tak jakos wychodzi:-)

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 listopada 2013r. o 19:31
Problem jest znany, obecnie pracujemy nad jego rozwiazaniem.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
4 listopada 2013r. o 19:34
Dziekuje za odpowiedz

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
5 listopada 2013r. o 15:52
chciałbym poruszyć temat- automoderacji! czyli możliwości usuwania postów przez ich autorów, z ewentualną ich ponowną edycją. Jest to już praktykowane na portalach spolecznościowych. Ułatwiło by to z pewnością pracę moderatorów, ale także dało by to możliwość autopoprawek samym uczestnikom dyskusji :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.