Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

116
#moderator nieaktywny
29 listopada 2014r. o 14:44
Wcześniej już to napisałem - treść tego posta jest taka sama , jak ty napisałaś. Brakło tylko emotikonek.
Ślad zostaje po moderacji posta. Natomiast usunięcie i przywrócenie posta nie zostawia takiego śladu , bo nie zmieniono treści.

Ubliżyłaś w poście , którego napisałaś zaraz po usunięciu twojego pierwszego posta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 listopada 2014r. o 15:00
emem napisał(a): Wkrotce coraz wiecej tematow nie bedzie podlegalo moderacji. Ale beda tez takie, gdzie autor tematu bedzie decydowal, kto moze sie w nim wypowiadac.


I cóż się stało, że zmieniłeś zdanie (czyt. poraz kolejny nie dotrzymałeś słowa)?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
29 listopada 2014r. o 15:11
moderator napisał(a): Wcześniej już to napisałem - treść tego posta jest taka sama , jak ty napisałaś :P. Brakło tylko emotikonek ;).
Ślad zostaje po moderacji posta. Natomiast usunięcie i przywrócenie posta nie zostawia takiego śladu , bo nie zmieniono treści. :D :D :D

Ubliżyłaś w poście , którego napisałaś zaraz po usunięciu twojego pierwszego posta.


Dodałam do Twojego posta, trochę emotikonek, skoro Twoim zdaniem nie mają znaczenia, to na pewno nie będzie Ci to przeszkadzać.

Nie ubliżyłam Ci, tylko kiedy zauważyłam , że usunąłeś mój post, który nie był ani obraźliwy, ani nie na temat , pozostawiając inne i nie był to już pierwszy raz na tym portalu, to nasunęła mi się taka ogólna refleksja na temat postępowania moderatorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
29 listopada 2014r. o 17:43
Konczymy juz te dyskusje na temat moderatorow.
Konczymy juz te dyskusje.

Jezeli uzytkownik kogokolwiek obraza lub wypisuje klamstwa, musi sie liczyc z tym, ze moderator zareaguje i zmoderuje albo poprzez usuniecie posta, albo usuniecie fragmentow, ktore zawieraja slowa obrazliwe/klamliwe.
Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderacji, natomiast nie jest to obowiazek moderatora.

Status na dzisiaj - konczymy przeprogramowywac te czesc portalu odpowiedzialna m.in. za forum i wtedy moderacja praktycznie zaniknie. Zniknie tez ten temat - dlatego juz dzisiaj zachecam do kontaktu za posrednictwem serwisu: http://moj.bolec.info

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 listopada 2014r. o 23:31
Dlaczego moderator lepiej niż ktokolwiek inny miałby wiedzieć, co jest kłamstwem a co nie? Opcja "zgłoś do moderacji" jest wystarczająca.

Na marginseise, szkoda że moderatorem jest ktoś spoza społeczności bolec.info. Gość, o którym nic nie wiadomo i który sam nie ma nic do powiedzenia w żadnym temacie, kroi wypowiedzi innych.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 listopada 2014r. o 8:09
Jak widzę post tutaj zamieszczony też uległ ''moderacji'' ;) a właściwie po prostu zniknął...
post zmoderowany nosi adnotację co jest powodem :)
domyślam się jedynie ale może nie mam racji :D
nadal uważam że jesteście bardziej obiektywni od konkurencji bo tutaj post pojawia się natychmiast co pozwala niekiedy wąskiej grupie osób przeczytać go bez ''obróbki'' ;) kwestia obiektywności niektórych moderatorów nadal jest otwarta...Chociaż wiem że raczej nie wchodzi to w rachubę nadal powtarzam -Hegemon na moda :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
30 listopada 2014r. o 9:14
Dziekuje za opinie.

Zachecam do dyskusji w innych tematach na BolecForum.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
2 grudnia 2014r. o 19:19
Ile można czekać na pojawienie się ogłoszenia? Czy muszę być zalogowany żeby od ręki się pojawiło? Widzę że pojawiają się ogłoszenia osób niezarejestrowanych a moje nie, weźcie się ogarnijcie :|

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza