Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

315
#mir.ko nieaktywny
26 listopada 2014r. o 22:08
na nokii z Symbian 9.3 od niedawna na głównej stronie nie widze Forum. Ogłoszenia i Album są. Może da się łatwo naprawić, jesli już nie to trudno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
27 listopada 2014r. o 11:59
mir.ko napisał(a): na nokii z Symbian 9.3 od niedawna na głównej stronie nie widze Forum. Ogłoszenia i Album są. Może da się łatwo naprawić, jesli już nie to trudno


Na androidzie też nie ma! Można wyszukać dany temat w wyszukiwarce Bolec.info a potem wrzucić do ulubionych :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 listopada 2014r. o 8:25
Najprawdopodobniej w ten weekend uruchomimy wersje mobilna.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2014r. o 21:41
Chciałabym wiedzieć kim jest moderator, który pisze za mnie lub ze mną moje posty. Jest to możliwe ? Czy to jakiś tchórz ? Chyba mam prawo wiedzieć z kim tworzę tandem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
28 listopada 2014r. o 21:57
Pierwszy twój problem polega na tym , że nie rozumiesz tego , że post ( tylko jeden)został usunięty , a następnie przywrócony.
Drugi twój problem , to ubliżanie innej osobie , mimo że tobie nikt nie ubliżył.
Trzeci - najważniejszy problem - domagasz się ujawnienia tożsamości innego użytkownika , samemu pozostając anonimowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2014r. o 22:14
moderator napisał(a): Pierwszy twój problem polega na tym , że nie rozumiesz tego , że post ( tylko jeden)został usunięty , a następnie przywrócony.
Drugi twój problem , to ubliżanie innej osobie , mimo że tobie nikt nie ubliżył.
Trzeci - najważniejszy problem - domagasz się ujawnienia tożsamości innego użytkownika , samemu pozostając anonimowym.


Sądząc po Twojej wypowiedzi domyślam się, że różne osoby logują się pod tym nickiem, ja chciałabym rozmawiać z tym moderatorem, który zmienia to, co ja piszę, lub pisze za mnie.

Nie domagam się ujawnienia tożsamości innego użytkownika, tylko tożsamości moderatora, który pisze za mnie posty, lub je zmienia tak jak mu się podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
28 listopada 2014r. o 22:33
Kolejne błędne przekonanie.
Tylko ja używam tego nicku (moderator) ale uprawnienia moderatora ma kilka osób , które mają swoje nicki.
Po zmoderowaniu danego posta , zostaje ślad o moderacji, w postaci wpisu ale bez informacji , który z moderatorów tego dokonał.
Jak wyżej napisałem , z mojej strony była tylko jedna sytuacja z twoim postem i twoje ubliżające wpisy z tego powodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 listopada 2014r. o 22:57
moderator napisał(a): Kolejne błędne przekonanie.
Tylko ja używam tego nicku (moderator) ale uprawnienia moderatora ma kilka osób , które mają swoje nicki.
Po zmoderowaniu danego posta , zostaje ślad o moderacji, w postaci wpisu ale bez informacji , który z moderatorów tego dokonał.
Jak wyżej napisałem , z mojej strony była tylko jedna sytuacja z twoim postem i twoje ubliżające wpisy z tego powodu.


Na tej stronie mój post został zmieniony, nie ma żadnej adnotacji

http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=9&act=showtopic&topic=67761&strona=751

Inny post , który nie był przeze mnie pisany już został usunięty, ale też nie było żadnej adnotacji, że pisał go moderator.

W jaki sposób Ci ubliżyłam ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza