Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

9451
#sikor_ka nieaktywny
15 stycznia 2015r. o 23:11
Wobec tego, zapytam pana, czy pyta o to:
* dlaczego z niecierpliwością czekam na zamknięcie tego tematu?
* dlaczego pozdrawiam moderatora?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 stycznia 2015r. o 23:14
Może być jedno i drugie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9451
#sikor_ka nieaktywny
15 stycznia 2015r. o 23:24
Temat jest zbędny według mnie, bo i tak nikt (administrator, moderator) nie wywiązuje się z "obietnic", odpowiedzi na zadane pytania w tymże czeka się po kilka dni lub wcale się ich nie uzyskuje. Dobrym tego przykładem jest właśnie pan, skornie. Do tej pory szanowny emem nie raczył udzielić panu odpowiedzi. I to nie tylko na to ostatnie pytanie.

Pana moderatora pozdrowiłam, ponieważ ucieszyłam się, że udzielił mi "szybkiej" odpowiedzi na mój post. Bardzo mnie tym zadziwił, jakakolwiek była ta odpowiedź.

Mam nadzieję, że zaspokoiłam pana ciekawość. Chcę również zaznaczyć, że nie znam panów: moderatora i administratora.

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 stycznia 2015r. o 11:12
Przypominam, ze watek ten dotyczy kwestii technicznych.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 19:37
czy główny moderator nie ma uprawnienia kasowania tematów ?

często zamyka tematy-spam, zaśmiecające forum, zamiast z miejsca je kasować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
19 stycznia 2015r. o 20:10
Mogę usuwać tematy , jak również je zamykać.
Na decyzję o tym , czy zamknąć czy też usunąć temat , wpływ ma to , kiedy dany temat się pojawił (nie zawsze da się od razu taki temat wyłapać) , czego dotyczy temat i ile jest w nim wypowiedzi.
Jeżeli jest taki temat - spam , którego nikt nie zgłosił do moderacji , a którego mogłem przegapić , w którym jest sporo wypowiedzi ale nie wulgarnych czy też ubliżających , to go zamykam , zamiast usuwać.
Usuwam tematy - spam , w których jest mało wypowiedzi lub zawierają treści wulgarne , czy też obraźliwe.

Najważniejsze - takie uprawnienia ma tu kilka osób , a ja piszę wyłącznie o tym jak ja postępuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
26 stycznia 2015r. o 17:35
Na smartfonach nie widać tematów dotyczących forum.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
26 stycznia 2015r. o 20:38
Masi, na jakim smartfonie?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.