Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

9451
#sikor_ka nieaktywny
5 stycznia 2015r. o 19:37
Zgadza się, ale pan nie podał źródła swojej informacji na temat toppostingu i nie wyjaśnił co oznacza według tego źródła pojęcie: bottom-posting. Dziękuję, że nie wyciął pan mojego posta, bo zauważyłam, że cięcia tutaj są i to ostre. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
5 stycznia 2015r. o 19:46
Szukajcie , a znajdziecie :)

Pojęcie: "bottom-posting" - miało tam tylko jedno tłumaczenie , takie jak w Twoim poście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
6 stycznia 2015r. o 8:26
Kochani,

Od 15.01 temat "BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje" zostanie zamkniety.

Wszelkie komentarze, uwagi, pytania do Redakcji oraz Administratora Portalu Bolec.Info prosimy zglaszac za posrednictwem serwisu http://moj.bolec.info, ktory pozwala sledzic na biezaco stan zgloszenia.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2015r. o 20:05
do Emema ...powracające jak bumerang pytanie :)
dlaczego moderatorzy lub moderatorka -zapewne nieoficjalna ;) - bez żadnych podstaw (nie obrażam nikogo,nie używam wulgaryzmów a wyrażam tylko swoje zdanie na jakiś temat )nie tylko że moderują post ale bez żadnego wyjaśnienia dany temat po prostu wycinają...
znika błyskawicznie :)
wiedząc że tego mogę się spodziewać pozwoliłem sobie kilka takich skopiować i zachować...są do wglądu ;)
moderatorzy mają prawo jak każdy do własnych przekonań ale nie mają najmniejszego prawa do narzucania mi własnego lub ograniczania mi swobody wypowiedzi...
..napisałem na wstępie ''do Emema'' więc liczę na to ze zapytanie nie zostanie usunięte ale na wszelki wypadek zrobię sobie kopię... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
8 stycznia 2015r. o 20:55
Leśny dziadku.
Piszę tak , bo zachowujesz się tak jak leśne dziadki z PKW.

Zapamiętaj sobie dokładnie , że powodem usuwania postów jest także pisanie tekstów , które znacząco odbiegają od tematu.

Tak i było w przypadku , gdy pisałeś w temacie o spalonym sklepie , teksty o zamkniętych gabinetach i braku reakcji redakcji na ten fakt.

Twój post zacytowałem we właściwym temacie i wysłałem ci wiadomość na priv :

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=12518&strona=2

A ty zamiast dyskutować tam w tej sprawie , zacząłeś zakładać tematy z żalami na temat redakcji.
Pierwszy z tematów zamknąłem i podałem w nim link do właściwego tematu.
Ale ty oczywiście miałeś to gdzieś i zakładałeś następne tematy. Dlatego też zostały usunięte.

Wniosek jest taki , że nie miałeś i nie masz żadnej wiedzy na temat zamkniętych przychodni w Bolesławcu i ludzi dobijających się do lekarzy , a twoje pisanie jest wyłącznie biciem piany.

Dobrze to przeczytaj i zapamiętaj , zanim Emem to usunie.
Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 stycznia 2015r. o 21:29
falco napisał(a): moderatorzy mają prawo jak każdy do własnych przekonań ale nie mają najmniejszego prawa do narzucania mi własnego lub ograniczania mi swobody wypowiedzi...


falco, moderator - jak sama nazwa wskazuje - zajmuje sie moderowaniem dyskusji. Jak najbardziej ma prawo eliminowac wypowiedzi, ktore nie dotycza przedmiotu dyskusji.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 stycznia 2015r. o 8:23
Maniek , szukajka coś mnie nie działa. Mea culpa , czy u Was coś nie gra ?

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 stycznia 2015r. o 11:05
Wyszukiwarka zostala wylaczona do odwolania.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.