Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 19:33
to Pan Moszczyński robi tutaj za celebrytę :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 20:01
Nie odwracaj uwagi.Już dawno wiem że twój idol to nawiedzony antek.A ze mnie nie rób transwestytki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 20:03
~ napisał(a): Nie odwracaj uwagi.Już dawno wiem że twój idol to nawiedzony antek.A ze mnie nie rób transwestytki.


Tyle wiesz co zjesz. Może Antek to twój idol?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kot, który pali niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 20:14
Władze partii wiedzą już, jaki lokal posłowi Kmiecikowi przydzieliło miasto Bolesławiec...
Można się spodziewać, że poseł Kmiecik odwiedzi wkrótce prezydenta Romana, ciekawe, czy pan Piotr Roman będzie miał odwagę wskazać posłowi taki lokal...
Wstyd mi za prezydenta Bolesławca, jak wielu twierdzi - to zwykła kanalia, która wykorzystała dzięki studiom politologicznym system demokratyczny, by ze zwykłego politruka zajść na szczyty władz samorządowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czepliwy - złośliwy niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 20:15
Jeśli Emem tak stanowczo twierdzi, że miasto posiada lokal odpowiadający posłowi Kmiecikowi i jego społecznemu asystentowi tylko złośliwie nie chce go im wynająć , to najwłaściwszym byłoby aby Emem podzielił się swoją wiedzą i wskazał p. Moszczyńskiemu ( choćby na tym forum) który to lokal użytkowy jest wolny a UM celowo ukrywa to przed wnioskodawcami. Byłaby to konstruktywna, efektywna i braterska pomoc w tej sprawie. Póki co to jest tylko "bicie piany" i podkręcanie wirtualnych emocji wśród użytkowników forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 20:20
~Kot, który pali napisał(a):


trzeba być kanalią, aby tak łatwo nazywać innych kanalią :D


Dopisane 18.04.2013r. o godz. 20:20:

Pan Moszczyński, zamiast wynająć lokal o odpowiednim standardzie, w wybranym przez siebie miejscu robi megaaferę, w której sam się ośmiesza, i jednocześnie Ruch Palikota. Palikot z pewnością by nie był z tego zadowolony :D chyba trzeba Palikotowi dać cynk :P

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 20:29
Pan Moszczyński jest ujęty w kadrze ze zdezelowaną ścianą. Ale patrząc na to jego zdjęcie i te zdjęcia lokalu to standard jest identyczny :) Więc nie wiem o co kaman. Może problem polega na tym, że na jednym jest grafiti a na drugim nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2013r. o 20:30
To kiedy te wybory ? na kogo mam głosować bo z tego portalu to wynika że na palipiesa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.