Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrioci to bandyci?
11202
#Anonim11202 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 10:23
kajtek1591 napisał(a):
Opuszczenie trasy nie oznacza, że nie było się uczestnikiem :)

Tak samo jak uczestniczenie w marszu nie oznacza bycia z MW czy Ruchu Narodowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 10:41
Motywacja napisał(a): Tak samo jak uczestniczenie w marszu nie oznacza bycia z MW czy Ruchu Narodowym.


Oczywista oczywistość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 11:09
Więc może czas najwyższy zaprzestać zrzucania winy na jedną stronę?
2dni temu bodajże była konfrontacja sekretarza sld z Bosakiem.
Wynikało z niej, ze wizytówką i jednocześnie najważniejszym problemem jest spalona tęcza. Olaboga, nie pierwszy i nie ostatni raz.
70 kafli wydawać na coś, co najwyraźniej się nie podoba? Dobra polityka, dobre rozporządzanie pieniędzmi podatników. Trzymajta tak dalej, to nie tylko tęcza spłonie. Na mapie świata ukazującej wielkość protestów w danym kraju Polska jest małym, białym punktem. Może już niedługo. Potencjał jest, a przy obecnych organach ścigania i władzy sądowniczej ten potencjał wzrasta. Kto podpalił tęczę? Został ujęty? Ilu atakowało squat? Ilu zostało/zostanie osądzonych? Śmiech na sali, nic więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 11:14
Motywacja napisał(a): 70 kafli wydawać na coś, co najwyraźniej się nie podoba?


Jak wybuduję sobie "coś" za 70 kafli, a Tobie się to nie spodoba, to też przyjdziesz "mnie" spalić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 11:20
Jedna osoba to paliła 4 raz?


Dopisane 14.11.2013r. o godz. 11:20:

Zresztą umowa na ekspozycję tej tęczy skończyła się już jakiś czas temu, więc o co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 11:24
Motywacja napisał(a): Jedna osoba to paliła 4 raz?


Pytałem się, czy Ty tak zrobisz ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 11:28
kajtek1591 napisał(a):
Jak wybuduję sobie "coś" za 70 kafli,

Gdzie chcesz to budować? U siebie w domu? Proszę bardzo, buduj sobie nawet murzyna z maczugą, gówno mnie to obchodzi póki jest u ciebie na chacie.
To jest właśnie to, czego nowoeuropejskie pedryle, homosie, jednym słowem chorzy psychicznie nie rozumieją.


Dopisane 14.11.2013r. o godz. 11:28:

kajtek1591 napisał(a):
Motywacja napisał(a): Jedna osoba to paliła 4 raz?


Pytałem się, czy Ty tak zrobisz ? :)

Napisałeś ,,coś". Ja pytam ,,co". Nie napisałeś gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
14 listopada 2013r. o 11:46
Motywacja napisał(a): jednym słowem chorzy psychicznie


Widzę, że nigdy dotąd nie miałeś do czynienia z osobami chorymi psychicznie.
Czasami lekkie ważenie słów odbija się czkawką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu