Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
10 lipca 2014r. o 9:21
tu nie znajdziesz radze ci wybrac sie do Katowic albo na wschód tam sa fajne i miłe dziewczyny nie to co tu ja tak żone znalazłem teraz mi kazdy zazdrości ze taka ładna jak to a ja takto :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12035
#rutinoskorwin nieaktywny
10 lipca 2014r. o 9:31
~ napisał(a): tu nie znajdziesz radze ci wybrac sie do Katowic albo na wschód tam sa fajne i miłe dziewczyny nie to co tu ja tak żone znalazłem teraz mi kazdy zazdrości ze taka ładna jak to a ja takto :D

znam ze śląska pewną koleżanke ale kontakt mi sie urwał z nią. Przez inne osoby sie dowiedzialem ze ma juz jakiegos faceta.
Szkoda bo jak sobie wspomne to hmmm byla bardzo fajna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek niezalogowany
10 lipca 2014r. o 11:09
~ napisał(a): tu nie znajdziesz radze ci wybrac sie do Katowic albo na wschód tam sa fajne i miłe dziewczyny nie to co tu ja tak żone znalazłem teraz mi kazdy zazdrości ze taka ładna jak to a ja takto :D



no właśnie bo w Bolesławcu dziewczyny są wredne , wybredne i strasznie wymagające sporo z nich związało się z Niemcami bo dla nich liczy się tylko kasa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bunzlau rząci niezalogowany
10 lipca 2014r. o 11:33
a na śląsku żeby miec babe, to musisz w kopalni cały dzień robić, bo ona kocha cie tylko jak spisz albo jestes w pracy i przynosisz kase w zebach :D pozatym tamte volksy lubio miec kochańca jakego zeby wydawac miec z kem twoja kase
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2014r. o 11:43
~ napisał(a): tu nie znajdziesz radze ci wybrac sie do Katowic albo na wschód tam sa fajne i miłe dziewczyny nie to co tu ja tak żone znalazłem teraz mi kazdy zazdrości ze taka ładna jak to a ja takto :D




Na Śląsku? śmiech na sali :D One tam mówią o sobie ,że sa "gryfne dziouchy",ale jest takie powiedzenie" baba ślaska w plecach szeroka ,w du,,e wąska" -no to ładne nie jest,mieszkałam na Śląsku jakiś czas,ładnych nie widziałam ,grube to,wielkie,herod baby,helgi cycate ,biodrzaste jak kolubryny i często taki obrazek dało sie widzieć na ulicy,babsko jak szafa gotycka a przy niej drepce małżonek,mały ,such ,drobny i dźwiga pełne "tasze",jeżeli takie lubisz,to faktycznie "ładna",no chyba ,ze z "napływowych" na Śląsk,to rozumiem.A po drugie czemu polecasz komuś śląsk,może to co ładne dla ciebie to dla kogoś nie musi by ć także ładne,choć prawdę powiedziawszy w życiu nie ta "ładność " jest najważniejsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malijka niezalogowany
10 lipca 2014r. o 12:17
Trzy rady
1. Ubierz się
2. Wyjdź na miasto
3. Nie bądź niedojdą :P

Uwierz mi, dziewczyny wolne lub jak wolisz singielki znajdziesz w mieście. Wystarczy trochę samozaparcia i zaradności.

Bądź co bądź - powodzenia w poszukiwaniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2014r. o 12:32
jeśli umiesz sie jakoś ubrać , brzuch nie wisi ci na biodrach , nie masz braków w uzębieniu :D dbasz o higienę to masz duże szanse aby sie toba zainteresowały :)

Ja, jak i większość moich koleżanek zwracamy uwagę na usta :) czy są ładne i pełne oraz zęby, bo kto chciałby pocałować kogs kto ma braki lub żółte :/ przystojny facet to elegancki facet a nie chodzący w dresach 7/24h :D a jeszcze gdy ładnie pachnie to uśmiech sam pojawia sie na ustach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2014r. o 13:30
Właśnie takie dziewczyny unas sa ma chłopak wygladac tak jak z filmów miłosnych taki alwaro :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.