Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
10 lipca 2014r. o 23:03
zgadzam sie.przystojny facet to elegancki facet. ja nie zwrocila bym uwagi na faceta powiedzmy sredniej urody i do tego w spodniach dresowych. co innego Apollo, takiemu nawet worek nie zaszkodzi. a co do mezow w dresach - po slubie nie wyglad jest najwazniejszy. ja kocham swojego meza nawet w samych skarpetkach, juz mnie zlowil. mezatki nie powinny udzielac rad singlom w co sie ubrac na przykladzie tego co ich mezowie nosza po slubie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szczesliwa niezalogowany
10 lipca 2014r. o 23:09
ja bylam singielkom 30 lat,poznalam swojego meza w tajlandii.uroczy........do dzis jestesmy we dwoje,w nocy ciemno.nie wiem czy to ona czy on.milosc jest krolem zycia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2014r. o 23:21
Syn pyta ojca czy ma się żenić .Ojciec do syna,ożeń się poco masz mieć lepiej ode mnie. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KINIA niezalogowany
10 lipca 2014r. o 23:34
Zuzulla pamiętaj ze te słowa które wypowiadasz mogą się obrócic przeciwko Tobie !!!Musisz byćbardzo płytkim człowiekiem i zarazem nie kochanym przez otoczenie .Naprawdę szkoda mi takich ludzi ale coż i tacy musza egzystować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
10 lipca 2014r. o 23:37
~szczesliwa napisał(a): ja bylam singielkom 30 lat,poznalam swojego meza w tajlandii.uroczy........do dzis jestesmy we dwoje,w nocy ciemno.nie wiem czy to ona czy on.milosc jest krolem zycia.


no to jak byłaś ,,singielkom" to masz:[img=1405028225_hm5dpgf.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
11 lipca 2014r. o 8:05
A czy nie można by tak po prostu zagadać...? Od czegoś ta znajomość musi się zacząć :P jak widzisz sympatyczną osobę, zagadaj! Na jakikolwiek temat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
11 lipca 2014r. o 8:19
nie wiem, czy popadam w stereotypy, ale jak widzę faceta w dresie, lub z papierosem śmierdzącego dymem, lub z beznadziejnymi tatuażami na rękach i nogach, lub idącego i przeklinającego i plującego to jest on dla mnie skreślony...

Wiem, że liczy się wnętrze, ale pierwsze wrażenie też ma znaczenie.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
11 lipca 2014r. o 9:37
~ja napisał(a): nie wiem, czy popadam w stereotypy, ale jak widzę faceta w dresie, lub z papierosem śmierdzącego dymem, lub z beznadziejnymi tatuażami na rękach i nogach, lub idącego i przeklinającego i plującego to jest on dla mnie skreślony...

Wiem, że liczy się wnętrze, ale pierwsze wrażenie też ma znaczenie.



popieram całkowicie ;)
jest dwóch facetów jeden miły dobry ale taka ciapa ,drugi trudny , skomplikowany ,przystojny ,często bywa kochany ale nie zawsze :) większości kobiet wybierze tego drugiego dlatego że one lubą wyzwania a jak sobie uświadomią że ten "zły facet "może dla innych jest zły ale dla niej jest kochany to sa "prze-szczęśliwe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.