Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~ niezalogowany
11 lipca 2014r. o 9:42
~ napisał(a): Syn pyta ojca czy ma się żenić .Ojciec do syna,ożeń się poco masz mieć lepiej ode mnie. ;)




Co za błysk inteligencji! Powaliło mnie z nóg.Co z ciebie za "myślący" człowiek ,że powtarzasz ,przestarzałe ,kretyńskie frazesy spod budki z piwem,tak mówią samotni menele.Przeanalizuj ten ...owaty tekst dokładnie ,może zrozumiesz ,ze nie posiada w sobie odrobiny sensu.Przede wszystkim ludzie żenią się z miłości a nie dlatego ,że ktoś powie "ożeń się" ,po drugie żaden ojciec nie powie do syna "poco masz mieć lepiej ode mnie"-jeżeli by tak powiedział to byłby wyrodnym ojcem,bo każdy normalny ojciec chce właśnie żeby dziecko miało lepiej,poza tym zaraz widać ,że to samotne menelstwo wymyśliło to głupie "powiedzenie" z zazdrości i świadomości swojego nędznego życia,ponieważ żonaty mężczyzna chodzi ładnie ubrany,czysty,zadbany,ma ułożone życie,jest kochany przez zonę i dzieci,co najważniejsze ,ma rodzinę ,to jest ta bezcenna wartość ,której samotny prymityw zazdrości,więc używa takich głupich "powiedzonek".żeby zagłuszyć ból jaki w nim wyje na widok mężczyzny szczęśliwego ,w otoczeniu żony i dzieci.Kto używa tego rodzaju powiedzonek jest nieszczęsnym,niekochanym sierotą ,który nie rozumie co znaczy,co zawiera w sobie słowo "żona i matka",tylko się litować.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
11 lipca 2014r. o 9:52
ciuszki , dbanie o siebie niestety w bc nie starcza . wiem po sobie ..... tutaj liczy sie kasa i auto sory ale taka prawda . wystarczy pojechac dalej za bc i jakos latwiej poderwac jaka kolwiek dziewczyne ( z drugiej strony co za inteligent moze myc sie co drugi czy tam trzeci dzien to sie od wlasnego smrodu zygac chce )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
11 lipca 2014r. o 10:02
~anonim napisał(a): ciuszki , dbanie o siebie niestety w bc nie starcza . wiem po sobie ..... tutaj liczy sie kasa i auto sory ale taka prawda . wystarczy pojechac dalej za bc i jakos latwiej poderwac jaka kolwiek dziewczyne ( z drugiej strony co za inteligent moze myc sie co drugi czy tam trzeci dzien to sie od wlasnego smrodu zygac chce )


Jeśli ty uważasz że musisz to mieć aby kogoś poznać to współczuje.Szukaj kobiety która zainteresuje sie toba a nie tym co posiadasz bo jeśli pomylisz kolejnosć trafia ci sie same materialistki lub pijawki :D Ja sam mam mieszkanie, auto,dobrą prace ale nigdy o tym nie wspominam "pozwól kobiece aby polubiła ciebie"Pewna kobieta mi powiedziała "możemy jeść chleb ze smalcem byle byc razem" i to jest właściwe podejście :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2014r. o 11:23
Nie wiem, gdzie Ty szukasz tych kobiet, które tak lecą na kasę i auto etc.? :) Mnie np. odstraszają w kategorii towarzyskie teksty takie jak: opalony, zmotoryzowany, z własnym biznesem, dobrze usytuowany itd. :D pełno jest takich "śmiesznych" jak dla mnie anonsów. Skoro są takie anonse to i znajdą się takiego typu kobiety. Niestety mało jest ogłoszeń, w których facet pisze z sensem i poprawną polszczyzną ;), opisuje siebie, wskazuje swoje cechy, a nie tylko czy ma motor, czy tam auto i ile ma kasy :/

Tak jak napisał piko: szukaj kobiety, która polubi Ciebie, a nie to co posiadasz...

Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~qwertyuio niezalogowany
11 lipca 2014r. o 11:26
~piko napisał(a): "Pewna kobieta mi powiedziała "możemy jeść chleb ze smalcem byle byc razem" i to jest właściwe podejście :)


Niestety takich kobiet mało jest. Dla takiej warto żyć, warto kochać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
11 lipca 2014r. o 12:14
~qwertyuio napisał(a):

Niestety takich kobiet mało jest. Dla takiej warto żyć, warto kochać.


Są również tacy mężczyźni.
Niestety dochodzi do tego jeszcze słynne powiedzenie Tadeusza Boya-Żeleńskiego "Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz".

Autorowi tematu życzę powodzenia i znalezienia właśnie Takiej Kobiety!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11136
#twisted87 nieaktywny
11 lipca 2014r. o 12:29
Nic dodać, nic ująć...


Zmoderowano 13.07.2014 godz.11:34 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
11 lipca 2014r. o 13:00
~piko napisał(a): możemy jeść chleb ze smalcem byle byc razem" i to jest właściwe podejście :)

Amen.Pieniądze rzecz nabyta.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie