Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~abc niezalogowany
15 lipca 2014r. o 15:06
Ja też bym poznała jakiegoś singla.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehe niezalogowany
15 lipca 2014r. o 15:09
Co to się tu porobilo , zlot samotnych niewiast
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 15:17
To ja tez skorzystam ;)

Wiec tak mam niestety juz prawie 30 lat , jestem blondynka o niebieskich oczach , panna , bez dzieci , chetnie poznam mezczyzne , ktory ma poukladane w glowie , podaje nr gg 51142940
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
15 lipca 2014r. o 15:17
Tyle Pan sie odzywa w tym temacie a jak popatrzeć na ogłoszenia to nie wiele ma odwagę napisac cos o sobie i zachęcić do rozmowy ze sobą. Samo napisanie ze chętnie by sie kogos poznalo nie wystarcza gdyż nie wiadomo z kim ma sie doczynienia

Drogie Panie kilka słów o sobie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 15:24
oj drogie te panie drogie tanie szukam nie drogie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2014r. o 15:27
~ napisał(a): oj drogie te panie drogie tanie szukam nie drogie :)


Jedź do Afryki tam za worek ziemniaków kupisz zone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
15 lipca 2014r. o 15:58
to ja też próbuje :D

singiel bez mieszkania , auta - prawko jest,bezrobotny, z sporym kredytem ,mało pijący ,nie palący :D jak woda jest to się nawet umyje i jak jestem w gościach a mają krem do rąk to sobie nie żałuje :D

Są jakieś zainteresowane ? zaczyna tu robić sie pociesznie
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HG niezalogowany
15 lipca 2014r. o 16:03
jak jest tutaj jakaś dziewczyna mająca 18- do 22 lat max to niech odezwię się do mnie na gg 13492211 albo meila [email protected] pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA #pijezkranu