Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

11653
#OnFan nieaktywny
17 lipca 2014r. o 22:54
~w napisał(a): Nie mogę myszko do Ciebie napisać ,bo nie jestem zalogowany :(




To się wreszcie zaloguj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
18 lipca 2014r. o 7:11
~ napisał(a): Ci fajni są świadomi swojej wartości , szukają wartościowych kobiet.Kiedyś dałem tu ogłoszenie i 90% odzewu to były kobiety z dziećmi szukających ojca i aby łatwiej było sie im utrzymać.Jaki wolny , niezależny facet w taki cos wejdzie :/ A one skaczą z kwiatka na kwiatek w nadziei ze uda sie im kogoś do siebie przekonać.Faceci sie pojawiają i po zabawie szybko odchodzą.


A czy kobieta z dzieckiem jest bezwartościowa?A skaczemy z kwiatka na kwiatek bo tak naprawdę niewielu facetów spełnia nasze oczekiwania.Niewielu jest odpowiedzialnych i takich co mają poukładane w głowie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 9:38
to nie skacze sie na kwiatka na kwiatek tylko sie poznaje ta osobe a nie zaraz sex i to sa skutki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 9:51
zula999 napisał(a):
~ napisał(a): Ci fajni są świadomi swojej wartości , szukają wartościowych kobiet.Kiedyś dałem tu ogłoszenie i 90% odzewu to były kobiety z dziećmi szukających ojca i aby łatwiej było sie im utrzymać.Jaki wolny , niezależny facet w taki cos wejdzie :/ A one skaczą z kwiatka na kwiatek w nadziei ze uda sie im kogoś do siebie przekonać.Faceci sie pojawiają i po zabawie szybko odchodzą.


A czy kobieta z dzieckiem jest bezwartościowa?A skaczemy z kwiatka na kwiatek bo tak naprawdę niewielu facetów spełnia nasze oczekiwania.Niewielu jest odpowiedzialnych i takich co mają poukładane w głowie .
bo wy w pierwszej kolejnosci patrzycie sory ale na wyglad a potem na cala reszte i sa takie skutki tego ze same zostajecie z dzieckiem ja uwazam oierw zamieszkac razem i rzezyc cos a nie odrazu mieszkanie czy cos bo zaszlo sie i taki final konczy ze za przeproszeniem w d....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 10:13
Żaden facet normalnie myślący w to nie wejdzie a jak już to tylko na chwile.My nie potrzebujemy kogos problemów.Mój kumpel był z taką trzy miesiące , do czasu jak mu sie już znudziła zabawa.Od samego początku wiedział że nic z tego nie bedzie.Powiedział ze jak zobaczył ją nago to sie lekko przeraził, nie bedę tu używał słów jak opisał to ciało.Wiadomo że po dzieciach ciało sie zmienia.A kto na tym wszystkim cierpi , oczywiście dzieci.Dobra matka to szanująca sie matka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zaglebiak niezalogowany
18 lipca 2014r. o 12:18
Zgadzam sie z wiekszoscia przedmowcow tutaj;) niestety kobiety na pierwszym miejscu stawiaja wyglad, wyglad, i jeszcze raz wyglad;) Faceci zreszta podobnie, i dlatego tak ciezko znalesc osobe ktora bedzie nam odpowiadala, a my rowniez jej. Ale to tylko taka moja osobista refleksja;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
18 lipca 2014r. o 12:33
~ napisał(a): to nie skacze sie na kwiatka na kwiatek tylko sie poznaje ta osobe a nie zaraz sex i to sa skutki

Właśnie,jak po kilku miesiącach znajomości facet okazuję sie dupkiem,to czas to zakończyć znajomość i szukać dalej.I nie musi być od razu sex,po prostu niektórzy faceci nie dorośli do poważnego związku choć mają czterdziestkę na karku


Dopisane 18.07.2014r. o godz. 12:33:

~Zaglebiak napisał(a): Zgadzam sie z wiekszoscia przedmowcow tutaj;) niestety kobiety na pierwszym miejscu stawiaja wyglad, wyglad, i jeszcze raz wyglad;) Faceci zreszta podobnie, i dlatego tak ciezko znalesc osobe ktora bedzie nam odpowiadala, a my rowniez jej. Ale to tylko taka moja osobista refleksja;)

Na 100% liczy się pierwsze wrażenie i nie chodzi tu tylko o wygląd,ale też o to jak facet nas traktuje na pierwszym spotkaniu i czy się z nim nie nudzimy.Wiadomo,że jak facet przyjdzie niechlujnie ubrany to niech nie liczy na następne spotkanie.Żadej z facetów też by się więcej nie spotkał z kobietą, która o siebie nie dba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
18 lipca 2014r. o 12:39
zula999 napisał(a):
~ napisał(a): to nie skacze sie na kwiatka na kwiatek tylko sie poznaje ta osobe a nie zaraz sex i to sa skutki

Właśnie,jak po kilku miesiącach znajomości facet okazuję sie dupkiem,to czas to zakończyć znajomość i szukać dalej.I nie musi być od razu sex,po prostu niektórzy faceci nie dorośli do poważnego związku choć mają czterdziestkę na karku


Niestety ale nie tylko faceci to działa w obie strony.

Co do wypowiedzi odnosnie kwiatka to nie zgodzę sie. Nie ma co na sile naprawiać związku ktory i tak jest skazany na porażkę. Jesli cos jest nie tak i to bardzo rażącego, typu nie potrafią sie dogadać, sex jest kiepski lub okłamuje sie wzajemnie to i tak i tak lepiej to skończyć i poszukać szczęścia z kim innym. Po co sie męczyć i marnować czas? Oczywiście sa wyjątki od reguły i czasami warto zawalczyć ale to sie nie często zdarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza