Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

2041
#zula999 nieaktywny
18 lipca 2014r. o 13:08
wilczek napisał(a): Niestety ale nie tylko faceci to działa w obie strony.

Co do wypowiedzi odnosnie kwiatka to nie zgodzę sie. Nie ma co na sile naprawiać związku ktory i tak jest skazany na porażkę.
Jesli cos jest nie tak i to bardzo rażącego, typu nie potrafią sie dogadać, sex jest kiepski lub okłamuje sie wzajemnie to i tak i tak lepiej to skończyć i poszukać szczęścia z kim innym. Po co sie męczyć i marnować czas? Oczywiście sa wyjątki od reguły i czasami warto zawalczyć ale to sie nie często zdarza.

Właśnie,a to okazuję się po bliższym poznaniu

Zmoderowano 19.07.2014 godz.13:58 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 8:43
brzydkie dziewczyny niechc szukaja brzydkich ładni ladnych i gitara kazda potwora znajdzie swojego amatora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogaty niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:01
~ napisał(a): brzydkie dziewczyny niechc szukaja brzydkich ładni ladnych i gitara kazda potwora znajdzie swojego amatora



jestem brzydalem ,ale mam swoja firmę i dużo kasy i zmieniam kobiety jak rękawiczki o propo jak jest tu chetna to moge sponsorowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:09
Sam sie za sponsoruj,wymień sobie mózg.Jakim to trzeba byc facetem który musi płacić aby go jakas chciała :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julek niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:16
~ napisał(a): Sam sie za sponsoruj,wymień sobie mózg.Jakim to trzeba byc facetem który musi płacić aby go jakas chciała :D



facet bez pieniedzy jak nie jest przystojny to nigdy nie bedzie mial kobiety jak pójdzie do agencji musi mieć kasę i jak idzie na randkę z kobieta też musi mieć kasy facet bez kasy jest totalnym zerem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:31
Tu nie chodzi o to żeby mieć dużo kasy. Jeśli kobieta jest niezależna finansowo to facet też powinien. Ja szukam faceta po 40 ale nie takiego z bagażem wieloletnich alimentów. I wcale nie musi być super przystojny, Już byłam z takim jednym związana,, za większość musiałam płacić bo on wiecznie nie miał pieniędzy, nawet żeby zapłacić za siebie na wakacje (wakacji mu nie sponsorowałam, bez przesady). Więc wybaczcie panowie ale chyba niefajnie jest jak się nie ma środków do życia - i działa to w obie strony. Ja nie szukam sponsora ani nie sponsoruję, szukam partnera i miłości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2014r. o 15:48
41 -sza odsłona i żadna nic nie upolowała.Gdzie te chłopy ,o których śpiewała Danuta Rinn ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ryba niezalogowany
19 lipca 2014r. o 16:30
Do bogatego wlasnie idz sobie mozg wymien!a jak chcesz kogos zasponsorowac to klub eden!nie pisz tu jak dziewczyny szukaja normalnych bo nie szukaja tu przygód!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza