Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

~majętny Stef niezalogowany
23 lipca 2014r. o 23:20
Nie oznacza to że się nabijam z kieratu "związkowców". Nawet im współczuję, zwłaszcza ich dzieciom.
Związkowiec ma przebłyski jak by to było gdyby był wolny jak kiedyś a singiel zastanawia się jakby to było w związku. Normalna sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 lipca 2014r. o 23:25
GosiaG napisał(a): Już Ci kiedyś mówiłam , że człowiek i tak zawsze jest sam , więc ktoś może być samotny również w związkach, a inny znowu szczęśliwy w pojedynkę- nie ma reguły ;)


Nie wierzę, że można być szczęśliwym w pojedynkę :) Chyba, że związek w jakim ten ktoś był strasznie go poranił?! Ale i w takim przypadku czas potrafi uleczyć złamane serce. Jest w tych naszych rozważaniach też trochę filozofii. Czyli troszkę gdybamy? Troszkę te nasze rozważania są hipotetyczne :)

Nie ma reguły? JA bym powiedział, że reguł jest bardzo wiele... i może dlatego nam się zdaje, że reguły niema ;) dobranoc


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
23 lipca 2014r. o 23:29
GosiaG napisał(a): W sumie , słowo 'samotny'- samo w sobie jest negatywne , to tu może macie rację.

Samotny nie oznacza "samotnik". To sa dwie rozne rzeczywistosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
23 lipca 2014r. o 23:35
alter napisał(a):

Nie wierzę, że można być szczęśliwym w pojedynkę :)



Szczęście, jest Twoim stanem ducha i nikt z zewnątrz nie może Ci szczęścia dać.

Dobranoc :*

gover , mniej więcej to miałam na myśli ;)

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
24 lipca 2014r. o 0:04
alter napisał(a):

No chyba, że ktoś chce iść przez życie samotnie? To wtedy też jest subiektywny wybór. Żałosny wybór, ale zawsze wybór.


Filozof z Bożej łaski.
Każda prawda ma dwie strony: moją i twoją.




















Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
24 lipca 2014r. o 11:12
bylu napisał(a): Widzę, że tu ciekawa rozmowa :)

To czemu się byluniu nic nie odzywasz?hmmmy? :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 lipca 2014r. o 11:40
wstydzi się ;)

Ty Toya też ''do garów'' a nie tu ''singlujesz'' :)

to temat dla szukających spon(siura)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
24 lipca 2014r. o 11:47
Wszystko pod kontrolą falcosiu ;)

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza