Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Single i Singielki w Bolesławcu i okolicach.

3145
#hemi nieaktywny
24 lipca 2014r. o 21:46
Rzuciłem okiem z ciekawości na temat i...3/4 to offtop i kolejny pod temat typu bajanie przyjaciów i inne spamy :(
ktos kto by tu cos szukał ,to znalazł by w wielu wypowiedziach pitolenie tych samych osób ,które ze sobą gadają jak w każdym innym temacie :(

Gdzie znaleźć? Nie ma recepty gdzie najlepiej ;)
Ja byłem na bolec party w 2010r aby spotkac się ze znajomymi ,nie szukałem miłości ,nie poszedłem tam ,aby szukać jakiejś panny i co?
Trafiłem na pewna osobę wśród bolecnautek i od 2 lat jestesmy małżeństwem :)
JAK TO SIE MÓWI : KTO INNY PLANUJE ,KTO INNY STERUJE :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
24 lipca 2014r. o 22:06
Też tak miałam, że nie szukałam, a znalazłam :) Tak jakoś przypadkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 lipca 2014r. o 22:13
sloneczko010981 napisał(a): Też tak miałam, że nie szukałam, a znalazłam :) Tak jakoś przypadkiem.


I tak się dzieje bardzo często :) Ale wszystkim szukającym radzę, wystarczy umieć słuchać i patrzyć, codzienność jest najlepszym miejscem do znalezienia bliskiej osoby. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
24 lipca 2014r. o 22:17
alter napisał(a): codzienność jest najlepszym miejscem do znalezienia bliskiej osoby. :)


A już tam, BolecParty jest raz w roku :P

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
24 lipca 2014r. o 22:42
GosiaG napisał(a):
A już tam, BolecParty jest raz w roku :P


Codzienność?! Jest częściej niż raz w roku ;)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
25 lipca 2014r. o 9:17
bylu napisał(a): Tojka bo zastanawiam się, czy nie dołączyć do poszukiwań :)

Ty się nie zastanawiaj, tylko dołączaj :)
Co byś powiedział na taki anons:
Bylu- miły, przystojny, z poczuciem humoru, niezależny...cokolwiek by to miało znaczyć ;)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lipca 2014r. o 9:20
to prawie jak byś o mnie pila...prawie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
25 lipca 2014r. o 9:22
falco napisał(a): to prawie jak byś o mnie pila...prawie :D

Jak to piła :| :| :D


Dopisane 25.07.2014r. o godz. 09:22:

Chyba, że do Ciebie piła :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza