Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:15
Kręgosłup ideologiczny nie jest sztywny.Usztywnienie stanowiska w negocjacjach niczemu nie służy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 20:41
czytam niektóre wypowiedzi i przypomina mi sie czas- ponad rok wstecz- kiedy to toczyłem ''wojenkę '' z kandydatem na ''wójta'' tego grajdoła...

wtedy to napisałem że kiedy zmieni się ''wiatr'' zmienią się też ''poglądy'' wyżej wymienionego

był i pozostał demagogiem który sprzeda siebie za czapkę przysłowiowych śliwek w tym wypadku za ''koryto'' :>

jak można uwierzyć komuś kto tak wiele chce zmienić ,chce wszystko co możliwe podarować wręcz mieszkańcom a... nie potrafił wywalczyć dla siebie lokalu potrzebnego własnej partii :D
nie wierzę tak temu panu jak nie wierzę żadnemu politykierowi jakiejkolwiek partii czy to z lewej czy prawej strony...
dlaczego?...bo każdy z nich kopnie was- drodzy wyborcy- w dupkę, jak już tylko pozwolicie unurzać mu ryj w korytku...
a pózniej co?...wylewanie żali tu na forum że po raz kolejny ktoś was wydym...ł?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:47
~ napisał(a): Kręgosłup ideologiczny nie jest sztywny.Usztywnienie stanowiska w negocjacjach niczemu nie służy


Nie chodzi o usztywnienie, a o jego brak :) Taka marmalada! Bez smaku i koloru, na który tylko głodujący się nabierze. O jakich negocjacjach piszesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:48
alter napisał(a):
( ... ) I jeszcze ta ucieczka od Twojego Ruchu! hehehe... To może to PanM potrafi nam merytorycznie wytłumaczyć? Czy znów będzie nam mydlił oczka? :)

Możliwe, że było inaczej, że to TR nie poparł tej kandydatury, gdyż do dzisiaj ważyły się losy wspólnej listy SLD- TR w wyborach samorządowych:
http://wpolityce.pl/polityka/209248-przeciaganie-liny-na-lewicy-wsciekly-palikot-kaczynski-moze-sie-cieszyc-miller-nie-dal-rady
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Info-coś niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 22:12
Bolesławieckie info-kioski cenzurują Gliniadę.
Po pierwsze mieszkańcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 23:32
falco napisał(a): czytam niektóre wypowiedzi i przypomina mi sie czas- ponad rok wstecz- kiedy to toczyłem ''wojenkę '' z kandydatem na ''wójta'' tego grajdoła...

wtedy to napisałem że kiedy zmieni się ''wiatr'' zmienią się też ''poglądy'' wyżej wymienionego

był i pozostał demagogiem który sprzeda siebie za czapkę przysłowiowych śliwek w tym wypadku za ''koryto'' :>

jak można uwierzyć komuś kto tak wiele chce zmienić ,chce wszystko co możliwe podarować wręcz mieszkańcom a... nie potrafił wywalczyć dla siebie lokalu potrzebnego własnej partii :D
nie wierzę tak temu panu jak nie wierzę żadnemu politykierowi jakiejkolwiek partii czy to z lewej czy prawej strony...
dlaczego?...bo każdy z nich kopnie was- drodzy wyborcy- w dupkę, jak już tylko pozwolicie unurzać mu ryj w korytku...
a pózniej co?...wylewanie żali tu na forum że po raz kolejny ktoś was wydym...ł?


Czyżbyś stracił wiarę w mój fanatyzm Trybuna Ludowego , Drogi Papugo :) Nikt nie jest idealny , ale wszyscy szukają Przyjaciół . To Ty mnie tego nauczyłeś i bardzo Ci za to dziękuję ... nie po raz pierwszy z resztą :D



Dobranoc :)

Przemo na Prezydenta :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 sierpnia 2014r. o 9:04
Pannazdzieckiem napisał(a):

Przemo na Prezydenta :)


A ten dalej pajacuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 sierpnia 2014r. o 9:06
~Iza napisał(a):
alter napisał(a):
( ... ) I jeszcze ta ucieczka od Twojego Ruchu! hehehe... To może to PanM potrafi nam merytorycznie wytłumaczyć? Czy znów będzie nam mydlił oczka? :)

Możliwe, że było inaczej, że to TR nie poparł tej kandydatury, gdyż do dzisiaj ważyły się losy wspólnej listy SLD- TR w wyborach samorządowych:
http://wpolityce.pl/polityka/209248-przeciaganie-liny-na-lewicy-wsciekly-palikot-kaczynski-moze-sie-cieszyc-miller-nie-dal-rady
:)


Nie rozumie Państwa zdziwienia.
To nie Twój Ruch mnie wystawia do kandydowania .Robię to sam na własny rachunek .Ponad to otoczony jestem ludźmi bezpartyjnymi.Samorząd to nasza lokalna SPRAWA I TU CZYM MNIEJ POLITYKIERSTWA TYM LEPIEJ DLA MIESZKAŃCÓW


Opowiem Wam ciekawą historyjkę
Pewnego razu wybrałem się z posłem Henrykiem Kmiecikiem * na wspólną wizytę do prezydenta Bolesławca Pana Piotra Romana .Jakież było moje zdziwienie gdy zorientowałem się że panowie są ze sobą na ty i wzajemnej dobrej komitywie.
Po tej wizycie otrzymałem od posła Henryka Kmiecika wyraźną jednoznaczną instrukcję
" Masz nie ruszać prezydenta Bolesławca bo to porządny swój chłop "

Czy ktoś potrafi rozwikłać tą szaradę ? Ktoś tu gra na kilka frontów .

* /Henryk Kmiecik poseł Twój Ruch okręg wyborczy nr 1 Legnicko/Jeleniogórski
/ byłem jego asystentem /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza