Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
11445
PanM
2 września 2014r. o 21:10
Oglądałem to moje wystąpienie w Azart-Sat .

Nagranie było długie emisja krótka .
Jestem przekonany że chodziło im tylko o wyeksponowanie że ja to Twój Ruch
Ne będzie lekko , nawet do takich manipulacji się posuwają

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 września 2014r. o 21:28
PanM napisał(a): ...
Ne będzie lekko , nawet do takich manipulacji się posuwają


A dziwisz się :D Już dawno temu mówiłem , Paligłup Ci się nie przyda , aleś się wtedy pieklił :D

Przemo na prezydenta Drodzy Państwo :) Na Jego przykładzie widać jak umierają Lemingi.

Czas na Ciebie Alterowicz :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
2 września 2014r. o 22:52
Pannazdzieckiem napisał(a):
Czas na Ciebie Alterowicz :D


Błazen jesteś. Ośmieszaj się dalej. Autentycznie mi ciebie żal. Masz poważne problemy z własną tożsamością :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 września 2014r. o 23:14
Dawaj Brachu na piwo , tudziesz lody , herbatkę , ciasteczka, wąchanie kwiatków i inne tam Kocham Bolec.Info ety. Poznasz mnie :)
Moja tożsamość wywodzi się od Stwórcy , Twoja również , ale póki co ... niestety Niedźwiedziu ... jesteś głupim wypierdkiem systemu . Ale wciąż Cię kocham i wierzę w Ciebie :)

Tylko zacznij myśleć, agencie Mosadu , bardzo Cię proszę :)

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
2 września 2014r. o 23:22
http://azartsat.pl/wiadomosci/kandydaci-na-prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 września 2014r. o 7:13
Ponawiam pytanie na forum publicznym.

Pani Iwono , panie Piotrze , ile i komu jesteśmy winni ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sammy niezalogowany
3 września 2014r. o 7:21
PanM napisał(a): Oglądałem to moje wystąpienie w Azart-Sat .

Nagranie było długie emisja krótka .
Jestem przekonany że chodziło im tylko o wyeksponowanie że ja to Twój Ruch
Ne będzie lekko , nawet do takich manipulacji się posuwają


A co to? Wstydzimy sie tonącej partyjki? Byla dobra do zdobycia popularnosci, a teraz... To sie nawet jakos nazywa, ale nie chce przeklinac. Coz.. Jaka partia, takie czlonki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 września 2014r. o 7:33
Chłopcy i dziewczęta. Jest rzeczą kompletnie nierozsądną ufać przynależności partyjnej. Liczy się Trybun Ludowy.

Sammy :) A może Ty coś wiesz o pieniądzu fiducjarnym. Przybylskiego pytałem , ale nic nie gada. A ja taki niedoinformowany :D Śmiech przez łzy

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza