Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~Barti niezalogowany
24 października 2014r. o 20:02
FIAT STILO!! 1.9 JTD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 października 2014r. o 20:08
Mam audi A6 C4,stare bo 96r. od 8 lat i to jest auto które się nie psuje,ma duży przebieg,parkuje pod chmurką,i odpala zawsze nawet w największe mrozy.Rok temu kupiłem auto z 2010 roku,i myślę że prędzej mnie ono zawiedzie niż stare audi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zybstar niezalogowany
24 października 2014r. o 20:19
A dlaczego zapytales właśnie tutaj, tak bardzo zależy ci na opinii lokalnych 'znawców'?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zybstar niezalogowany
24 października 2014r. o 20:20
A dlaczego zapytales właśnie tutaj, tak bardzo zależy ci na opinii lokalnych 'znawców'?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2014r. o 0:00
tez szukam auta w tej cenie i tez chętnie bym się dowiedziała co kto proponuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aszxd niezalogowany
25 października 2014r. o 1:13
skoda Octavia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
25 października 2014r. o 7:31
na nasze dziurawe drogi jeszcze nikt nie wymyslil dobrego auta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniak niezalogowany
25 października 2014r. o 7:56
~zocha napisał(a): na nasze dziurawe drogi jeszcze nikt nie wymyslil dobrego auta

Quad jest odpowiedzią na nasze drogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu