Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~Krystyna z Zablocia niezalogowany
8 listopada 2014r. o 20:23
Ale co ty piszesz???Pan FIlistynski jest (...) i jego kierownik tez. AQle tym się ni9e przejmujcie ,MOII KOchaniii,Oni tylko strasza niebo0szczykow.Ye Sluyowej nie moyna nikogo wzwieyc.(...)

Zmoderowano 08.11.2014 godz.20:24 - powód: ubliżanie oraz wulgarne słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2860
#iwoneczka322 nieaktywny
8 listopada 2014r. o 21:56
głosować na Pana Filistyńskiego???-----po moim trupie ,każdy inny kandydat dla mnie jest lepszy niż ten Pan...patrzący na wszystkich '' z góry''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krótki niezalogowany
8 listopada 2014r. o 22:12
iwoneczka322 napisał(a): głosować na Pana Filistyńskiego???-----po moim trupie ,każdy inny kandydat dla mnie jest lepszy niż ten Pan...patrzący na wszystkich '' z góry''

Patrzy z góry ,bo jest wysoki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 22:14
~ napisał(a): ...
Jestem właścicielem Hotel Ambasada - Piwnica Paryska
Daję pracę 25 osobom pośrednio też utrzymanie ich rodzinom.
Co roku do miasta wpływa z mojej firmy prawie 50 tysięcy od podatku za nieruchomość i koncesję.
Odbudowałem za własne pieniądze kawałek ulicy , przy której Pan mieszka. Może teraz Pan nam opowie co Pan robi dla naszego miasta i dlaczego Pan startuje?


Żaden właściciel niczego nie daje. Łaski nie robisz, że płacisz ludziom za ich pracę i płacisz podatki. Nie robisz tego z filantropii i dobrego serca. To pracownicy utrzymują ciebie i twoją rodzinę. Twój interes kręci także dzięki ich pracy.
"Kawałek ulicy" może i odbudowałeś ale na 100% dlatego że widocznie miałeś w tym swój interes. Przestań więc stroić się w piórka filantropa. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 22:15
wychodzi na to że pan F musi udać się do pewnej piwnicy postawić parę flaszek napoju rozmownego i rozpcząć debate z zebranymi opozycjonistami z tej że piwnicy.
Ostatnio głośno jest o napitych politykach jeden do policji skakał to wyłapał .trzech innych chciało miedzylondowanie zobaczyć a jeszcze wczesniej inny to z niemieckim celnikiem wojował
Ot i cała POLSKA gdzie pijakom jest dobrze .
A może pan F chce żyć w NORMALNYM miescie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~B... niezalogowany
9 listopada 2014r. o 13:11
nie zagłosuję na Filistyńskiego !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czerwony nos z parku sztywnych niezalogowany
9 listopada 2014r. o 18:23
~B... napisał(a): nie zagłosuję na Filistyńskiego !!!!!!

to na kogo głosować ? Bo już nie wiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ob. niezalogowany
9 listopada 2014r. o 18:29
~czerwony nos z parku sztywnych napisał(a):
~B... napisał(a): nie zagłosuję na Filistyńskiego !!!!!!

to na kogo głosować ? Bo już nie wiem ?


Jest jeszcze dwóch w "ogródku Maryjnym " na placu Zamkowym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza