Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 18:01
Oboje mogli ze sobą rywalizować tylko że pan restaurator okazał się być za głupi aby kandydować na radnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
8 listopada 2014r. o 18:18
Mam takie wrażenie że tego posta to założył sam Pan Dariusz spodziewając się masy negatywnych opinii na swój temat chce wyjść na męczennika i liczy że ludzie na Niego zagłosują. Ale zawsze mogę się mylić przecież
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
8 listopada 2014r. o 18:21
a i jeszcze jedno
ja będąc kandydatem na radnego lub coś podobnego to raczej unikałbym pokazywania się w towarzystwie Pana Darka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F/X niezalogowany
8 listopada 2014r. o 18:54
cemoi07 napisał(a):

Pan Filistyński zarządza cmentarzem i potrafi z niego wycisnąć dochód dla miasta o jakim inne, nawet okoliczne miasta mogłyby tylko pomarzyć! Cmentarz to biznes, a celem działalności gospodarczej jest maksymalizacja zysku. On to robi, jego pracodawca Roman wciągnął Go na swoją listę - bo widać ceni Go jako fachowca!


Co ty pieprzysz chłopie. Spółka miejska ma mieć maksymalne zyski? To może niech podniosą 10x opłaty za wodę, śmieci i ciepło, bo to przecież społki miejskie sprzedają. Pewnie jesteś jednym z tych darmozjadów budżetowych którzy nas okradają na każdym kroku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 18:59
~Piec kaflowy napisał(a): panie Nowak nie jest pan aniołkiem ani świętym
o którym chodniku pan mówi o tym z kostki historycznej ?
Jako wyborca wolę aby na w okolicy był spokój i zachowana cisza nocna.
Acha . piec kaflowy jest własnoscią MZGM a nie lokatora.

Boguś o co kaman ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogusław Nowak niezalogowany
8 listopada 2014r. o 19:00
~ napisał(a): Proszę Pana Filistyńskiego, którego temat dotyczy, aby napisał swoim wyborcom z jego okręgu co tak naprawdę zrobił dla ich dzielnicy. Ludzie mówią że nic nie zrobił, oprócz całokadencyjnego na jeżdżania na jego konkurenta politycznego Nowaka ?
Do rady miasta idzie się po to, aby pracować na rozwój okręgu z którego się startuje. Podkopywanie firmy zatrudniającej sztab ludzi i płacącej ogromne podatki do miasta, komuś kto żyje z tych podatków tak jak Pan Filistyński jest naprawdę nie wporządku i pokazuje jaka jest motywacja radnego. Pensja w spółce miejskiej na cmentarzu + Dieta radnego? Jakoś wszystko czego się imał jako przedsiębiorca mu nie wychodziło. Ludzie z dzielnicy mi mówią Panie Filistyńskiego co pan o mnie opowiada i jest to wredne. Czy Pan ma taki charakter? Jako radny nie widać pańskiej działalności , nie interesuje się Pan Firmami, które dają wpływy do budżetu tylko osobami , które mogą na Pana głosować. Dla mnie jest to wysoce podejrzane i nie uczciwe.


Jestem właścicielem Hotel Ambasada - Piwnica Paryska
Daję pracę 25 osobom pośrednio też utrzymanie ich rodzinom.
Co roku do miasta wpływa z mojej firmy prawie 50 tysięcy od podatku za nieruchomość i koncesję.
Odbudowałem za własne pieniądze kawałek ulicy , przy której Pan mieszka. Może teraz Pan nam opowie co Pan robi dla naszego miasta i dlaczego Pan startuje?


Szkoda, że Radny do Rady miasta Pan Filistyński nie chce wejść w dialog ze swoimi wyborcami. A może liczy na to, iż jego bilbord na terenie kościoła mu wystarczy na zdobycie mandatu. Proponuje też jakieś spotkanie dla wyborców po to aby lepiej można było poznać kandydata. Ludzie naprawdę tego oczekują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
8 listopada 2014r. o 19:37
~F/X napisał(a):
cemoi07 napisał(a):

Pan Filistyński zarządza cmentarzem i potrafi z niego wycisnąć dochód dla miasta o jakim inne, nawet okoliczne miasta mogłyby tylko pomarzyć! Cmentarz to biznes, a celem działalności gospodarczej jest maksymalizacja zysku. On to robi, jego pracodawca Roman wciągnął Go na swoją listę - bo widać ceni Go jako fachowca!


Co ty pieprzysz chłopie. Spółka miejska ma mieć maksymalne zyski? To może niech podniosą 10x opłaty za wodę, śmieci i ciepło, bo to przecież społki miejskie sprzedają. Pewnie jesteś jednym z tych darmozjadów budżetowych którzy nas okradają na każdym kroku.


Nikt tu nie "pieprzy" albowiem jest to fakt powszechnie znany jak magistrat rękami radnego i jednocześnie kierownika Cmentarza Komunalnego - p.Filistynskiego drenunując portfele swoim mieszkańcom, będącym n.b. w życiowo trudnej sytuacji "wyciska" spore a ja twierdzę ,że nieuzasadnione dochody dla miasta. Jako przykład podam tylko dwie pozycje cennika cmentarnego:
1. opłata za czynności ewidencyjno rejestrowe - 248,40PLN
2. opłata za wydanie zezwolenia i nadzór - 313,20
Obie opłaty pobierane sa od rodzin osób zmarłych w łącznej kwocie 561,60PLN dotyczą de facto "wklepania" do ewidencji danych osoby zmarłej i wskazania miejsca pochówku a ich wysokość jest nieadekwatna do wkładu pracy w w/w czynności, przy czym sa to pozycje niespotykane na innych znanych mi cmentarzach ( vide - Zgorzelec). Krótko mówiąc opierając się o te dwie przytoczone pozycje cennika (http://mzgk.com.pl/system/files/zdjecia/cennikTUP2013.pdf )autorstwa pana Filistyńskiego twierdzę, że magistrat rękami p. Filistyńskiego, bezczelnie żeruję na osobach zmarłych i ich rodzinach w celu "wyciśnięcia" nienależnych ( jak mniemam) kwot do budżetu miasta. Bolesne to jest tym bardziej ,że państwo polskie w sposób bardzo radykalny "obcięło" zasiłek pogrzebowy do kwoty 4000 zł za który pochówek w Bolesławcu jest niemożliwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
8 listopada 2014r. o 19:42
P.S. Z tego też względu wyborowi p. Filistyńskiego na radnego RM mówię stanowcze NIE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza