Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 22:53
Malenka91 napisał(a):
~Tata napisał(a): Kto mi powie - jak mam wytłumaczyć dziecku, że ludzkość nie jest od początku skażona kazirodztwem, kiedy pyta mnie skąd się wzięły wnuki Adama i Ewy? Czy nie aby z dzieci Adama i Ewy?


Adam i Ewa mieli dwóch synów... tak się niefortunnie stało że Kain zabił Abla.. Wiec gdzie tu mowa o wnukach...



No właśnie, był Adam, Kain i Abel i tylko Ewa. Więcej kobiet nie było,skąd się wzięłi wobec tego inni ludzie? Ewa - Kain, Ewa - Abel, Ewa - Adam! A Kain zabił Abla, bo ten nie chciał mu ciągnąć kabla! Więc nie tylko kazirodztwo, ale i ...stwo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 czerwca 2015r. o 22:55
falco napisał(a): urzędas który ma pełne ''koryto'' min. dzięki tym reprezentującym środowisko LGBT

?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 22:56
emem napisał(a): Dosc szokujacy poglad. To taka tolerancja "na polski sposob".

Lubisz chłopców w łóżku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 22:57
~on i ona napisał(a): Już wolę żeby dzieci wychowywała homoseksualna para niż dzieci chowały się w patologicznej polskiej rodzinie albo w domach dziecka,oczywiście nie stawiam znaku równania między domem patologicznym a domem dziecka.Niech politycy zajmą się naszymi prawdziwymi problemami a nie sztucznymi,nadmuchiwanymi.To dziecko ma być szczęśliwe a nie Maciek,ksiądz,polityk itd.

No właśnie. Bo pedryle to patologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 23:06
i znowu ta prymitywna propaganda czyli porównanie patologicznej rodziny z dwojgiem "kochających" się pedałów.... zrozum ze jest wiele szczęśliwych normalnych rodzin, związków kobiety i mężczyzny ale niestety nie mogących posiadać dzieci... ich największym pragnieniem jest posiadanie dzieci nawet poprzez adopcje, niestety oni u lewactwa nie mają szans
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 23:14
A gdzie sie kończą granice tolerancji? Bo wciąż słyszę ze musze lubic pedryli , islam "izraelitów' itp. Wciaz mniejszości mi cos zarzucaja. Że homofob , antysemita antyislamista. Nikt nie toteruje mojej nietoleracji. Jestem wiekszosci w moim kraju, w moim domu i prosze to szanować. I nie rozumiem co tu ma do rzeczy zacofanie i sredniowiecze? gdzie są granice? legalizujmy LGBT wprowadzmy islam do polski - zobaczycie jak islam toleruje LGBT. Zalegalizujmy tez zoofilie nekrofilie itp Oni tez mają prawo do szczęścia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13644
#kizior nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 23:32
~Joko napisał(a):
kizior napisał(a): A co by pan Maciej Małkowski miał do powiedzenia, gdyby się okazało, że któreś z jego dzieci (o ile takie ma lub będzie miał) jest homoseksualistą :> a coś takiego może spotkać każdego. W przedszkolu wszystkie dzieci są wspaniałe i nasze, ale dorastając
ujawniają się różne ich cechy niewidoczne w tak młodym wieku. Dlatego najlepiej nie wypowiadać się w tak kategoryczny sposób na temat homoseksualizmu.
Nigdy nie wiadomo co nas czeka, panie Małkowski :]


A w którym miejscu Małkowski napisał że ma coś do homoseksualistów, bo nie widzę. Czytanie ze zrozumieniem, to wielka sztuka.


Jasne i to też tobie sugeruję, czytanie ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granica rozsądku niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 23:45
~ napisał(a): A gdzie sie kończą granice tolerancji? Bo wciąż słyszę ze musze lubic pedryli , islam "izraelitów' itp. Wciaz mniejszości mi cos zarzucaja. Że homofob , antysemita antyislamista. Nikt nie toteruje mojej nietoleracji. Jestem wiekszosci w moim kraju, w moim domu i prosze to szanować. I nie rozumiem co tu ma do rzeczy zacofanie i sredniowiecze? gdzie są granice? legalizujmy LGBT wprowadzmy islam do polski - zobaczycie jak islam toleruje LGBT. Zalegalizujmy tez zoofilie nekrofilie itp Oni tez mają prawo do szczęścia!


Nic nie wiesz niczego nie rozumiesz , sam nie potrafisz wyciągać wniosków , ktoś ci musi napisać ?
Jak jesteś większość to może mniejszość na stos ?

To ty narzucasz lub chcesz narzucać innym.Tolerancja to nie wtrącanie się innym do ich życia prywatnego i tolerowanie ich sposobu na pozyskiwanie przyjemności.Ty nic nie musisz.Po prostu się nie wtrącaj.Nigdy nie spotkałeś tych których nienawidzisz.Gdy spotkasz polubisz a potem się dowiesz kim są to co zrobisz ? Zabijesz ich ? Czy obetniesz sobie rękę ?
A jak twoje dziecko będzie homo to co zrobisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza