Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
13666
#Malenka91 nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 21:38
falco napisał(a): maleńka :)
trzech synów -Set był trzeci ...
urodził się ponoć kiedy tata miał sto trzydzieści wiosen...

mało tego -Adam żył później w zdrowiu 800!!!! lat płodząc dalej i dalej...
ale cóż to wszystko znaczy na tle wygranej naszych siatkarzy z Iranem
:D


O trzecim nie słyszałam nawet na religii w szkole..

A chociaż wygrali nasi bo nie wiem ?

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 21:45
Izuś
czy temat mnie nurtuje?...nie temat sam w sobie ale zachowania ludzi kiedy zaczynają pisać w emocjach lub chyba nie bardzo wiedząc że sami niewiele wiedzą a jedyna ich wiedza to ta usłyszana ''z ambony''

Ty jak widzę wiesz co piszesz i znasz poniekąd źródło moich cytatów...
ale cóż ... w tym ''katolandzie'' nawet słowa papieża już nie są brane pod uwagę jeśli nie są zgodne z ''ideologią'' np. Terlikowskich czy pana Oko...

ja tylko czekam kiedy po ''kacapie '' ktoś pokroju ''putlerka'' nazwie mnie ''pedałem'' tylko dlatego że nic nie mam przeciw ludziom o innych skłonnościach seksualnych...
przecież jeśli jest to jakiś ''problem'' to nie mój -na pewno-i zapewne nie piszących...no chyba że się mylę :D


Dopisane 28.06.2015r. o godz. 21:45:

Malenka91 napisał(a):
falco napisał(a): maleńka :)
trzech synów -Set był trzeci ...
urodził się ponoć kiedy tata miał sto trzydzieści wiosen...

mało tego -Adam żył później w zdrowiu 800!!!! lat płodząc dalej i dalej...
ale cóż to wszystko znaczy na tle wygranej naszych siatkarzy z Iranem
:D


O trzecim nie słyszałam nawet na religii w szkole..

A chociaż wygrali nasi bo nie wiem ?


bo religia ta uczona w szkole ,jest równie wybiórcza jak mentalność niektórych tu piszących
''Kali ukradł ?-dobrze ,ale Kalemu ?...karygodne'' :D

nasi wygrali w pięknym stylu :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 22:00
Taki młody a już nawiedzony (namaszczony).
Tych z "pomarszczonymi czołami" też nie akceptuje?
Szuka mocniejszego "nurtu" żeby się załapać do....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 22:02
falco napisał(a): Izuś

bo religia ta uczona w szkole ,jest równie wybiórcza jak mentalność niektórych tu piszących
''Kali ukradł ?-dobrze ,ale Kalemu ?...karygodne'' :D

nasi wygrali w pięknym stylu :)


Tyle dobrego że wygrali :) A co do religii to się zgodzę.. mało się uczy, ale moze to kwiestia też wiedzy katechetów.. nie raz swoimi pytaniami zaginałam katechete czy ksiedza bo nie potraił odpowiedzieć na pytanie..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 22:22
falco napisał(a): maleńka :)
trzech synów -Set był trzeci ...
urodził się ponoć kiedy tata miał sto trzydzieści wiosen...

mało tego -Adam żył później w zdrowiu 800!!!! lat płodząc dalej i dalej...
ale cóż to wszystko znaczy na tle wygranej naszych siatkarzy z Iranem
:D

Chyba chodzi ci o Sema - protoplastę narodu żydowskiego. Set to raczej cos z tenisa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13644
#kizior nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 22:42
A co by pan Maciej Małkowski miał do powiedzenia, gdyby się okazało, że któreś z jego dzieci (o ile takie ma lub będzie miał) jest homoseksualistą :> a coś takiego może spotkać każdego. W przedszkolu wszystkie dzieci są wspaniałe i nasze, ale dorastając
ujawniają się różne ich cechy niewidoczne w tak młodym wieku. Dlatego najlepiej nie wypowiadać się w tak kategoryczny sposób na temat homoseksualizmu.
Nigdy nie wiadomo co nas czeka, panie Małkowski :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Joko niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 22:44
kizior napisał(a): A co by pan Maciej Małkowski miał do powiedzenia, gdyby się okazało, że któreś z jego dzieci (o ile takie ma lub będzie miał) jest homoseksualistą :> a coś takiego może spotkać każdego. W przedszkolu wszystkie dzieci są wspaniałe i nasze, ale dorastając
ujawniają się różne ich cechy niewidoczne w tak młodym wieku. Dlatego najlepiej nie wypowiadać się w tak kategoryczny sposób na temat homoseksualizmu.
Nigdy nie wiadomo co nas czeka, panie Małkowski :]


A w którym miejscu Małkowski napisał że ma coś do homoseksualistów, bo nie widzę. Czytanie ze zrozumieniem, to wielka sztuka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 22:50
Sema?
nie...ale Szet owszem

zresztą nieważne bo co kogo tu to interesuje :)
ich interesuje to czy ''fejsbukowiec'' nie wyrzuci ich z grona znajomych a ja przynajmniej spać będę spokojny bo ani nie mam fb ani nie jestem znajomym tego ...kogoś ;) myślę że znajdzie się kilka osób którym ta śmieszne ''groźba'' da powody to śmiechu a innym pokaże jaki to ''szacunek'' dla innych ma urzędas który ma pełne ''koryto'' min. dzięki tym reprezentującym środowisko LGBT...

każde koryto ma jednak swoje dno ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza