Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
~oioi niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 19:56
Brawo,stanowczo i konkretnie.
Jestem jak najbardziej "za".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 19:58
"Wolna wola to cenny dar od Boga, ponieważ pozwala nam kochać Go ‛całym sercem’ — z własnej chęci"


[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tata niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 19:59
Kto mi powie - jak mam wytłumaczyć dziecku, że ludzkość nie jest od początku skażona kazirodztwem, kiedy pyta mnie skąd się wzięły wnuki Adama i Ewy? Czy nie aby z dzieci Adama i Ewy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 20:01
~Tata napisał(a): Kto mi powie - jak mam wytłumaczyć dziecku, że ludzkość nie jest od początku skażona kazirodztwem, kiedy pyta mnie skąd się wzięły wnuki Adama i Ewy? Czy nie aby z dzieci Adama i Ewy?


Adam i Ewa mieli dwóch synów... tak się niefortunnie stało że Kain zabił Abla.. Wiec gdzie tu mowa o wnukach...

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 czerwca 2015r. o 20:01
Panie Macieju czyli tłumacząc na język pospólstwa

" nie toleruję tolerancji "

Ja mimo wszystko szanuję wszystkich .Nie stawiam nikomu żadnych warunków.

Jedyne co budzi mój sprzeciw to nieprzestrzeganie praw pozostałych.
Bandytyzm , złodziejstwo , nadużywanie władzy oraz ingerencja w życie prywatne.

Zatem proszę o sprecyzowanie swojego stanowiska.Co by nie mówić jest Pan bardzo konkretnym i realnym kandydatem na szefa " po pierwsze mieszkańców "
Mamy prawo wiedzieć kto i dlaczego Pana zdaniem zostanie wykluczony poza nawias człowieczeństwa.

Pozdrawiam i zapraszam do merytorycznej otwartej polemiki.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:02
Dobra Maleńka, może podaj mi zyski z małżeństwa dla ateisty i homoseksualisty, a nawet prostego religijnego człowieka w takiej Polsce.

Ja wiem że nie ma tu żadnych zysków a reszta to tylko mentalne tkwienie w dogmatach.
Jak tego religijnego jeszcze rozumiem to ateisty i homoseksualisty nie rozumiem i nazwałem to problemem mentalnym bo wykluczają swoje drogi światopoglądowe.

Małżeństwo to akt typowo religijny a nie świecki bo co małżeństwo ma w sobie świeckiego? Jakie z tego korzyści?
Dlatego problemy homoseksualistów z małżeństwem nazywam laniem wody bez sensu i zakłócaniem innym życia swoimi problemami mentalnymi.

Co do małżeństwa to uważam że to kara. Uznaję to jako akt religijny a fakty mówią to że to kara od boga bo tak pisze w biblii. Zresztą jak poczytasz to może zrozumiesz :D
Czasem fajnie poczytać fajne rzeczy nawet jak się w nie nie wierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 czerwca 2015r. o 20:12
~majętny Stef napisał(a): Dobra Maleńka, może podaj mi zyski z małżeństwa dla ateisty i homoseksualisty


Wspolne rozliczanie sie, wspolnota majatkowa, dziedziczenie, wspoldecydowanie itd. Rzeczy praktyczne, ktore z religia nie maja nic wspolnego, ale z jakichs powodow niektore pary nie moga z tego korzystac.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:14
emem napisał(a):
~majętny Stef napisał(a): Dobra Maleńka, może podaj mi zyski z małżeństwa dla ateisty i homoseksualisty


Wspolne rozliczanie sie, wspolnota majatkowa, dziedziczenie, wspoldecydowanie itd. Rzeczy praktyczne, ktore z religia nie maja nic wspolnego, ale z jakichs powodow niektore pary nie moga z tego korzystac.


Mylisz się. Mogą. Wystarczy wizyta u notariusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza