Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
13666
#Malenka91 nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 20:15
~majętny Stef napisał(a): Dobra Maleńka, może podaj mi zyski z małżeństwa dla ateisty i homoseksualisty, a nawet prostego religijnego człowieka w takiej Polsce.

Ja wiem że nie ma tu żadnych zysków a reszta to tylko mentalne tkwienie w dogmatach.
Jak tego religijnego jeszcze rozumiem to ateisty i homoseksualisty nie rozumiem i nazwałem to problemem mentalnym bo wykluczają swoje drogi światopoglądowe.

Małżeństwo to akt typowo religijny a nie świecki bo co małżeństwo ma w sobie świeckiego? Jakie z tego korzyści?
Dlatego problemy homoseksualistów z małżeństwem nazywam laniem wody bez sensu i zakłócaniem innym życia swoimi problemami mentalnymi.

Co do małżeństwa to uważam że to kara. Uznaję to jako akt religijny a fakty mówią to że to kara od boga bo tak pisze w biblii. Zresztą jak poczytasz to może zrozumiesz :D
Czasem fajnie poczytać fajne rzeczy nawet jak się w nie nie wierzy.


To że Bóg uznaje to za kare to wiem..
Małżeństwo daje choć by takie korzyści... że jak Twoja druga połówka ląduje w szpitalu.. to jako jej prawny małżonek, masz prawo do odwiedzin ( Jeśli są to "zamknięte" oddziały.. ) no i informacji o chorym. Wspólne życie wiąże się również np z zamieszkaniem razem w jakiś wspólnym domku.. będąc w związku kredyty w banku maja większe widełki... ja wiem ze to możne mało sensowne powody ale w tej chwili inne mi nie przychodzą..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:16
Mało sensowne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:18
Ot,wie skąd wiatr wieje.Nasze społeczeństwo jest "tolerancyjne inaczej" to i ten harcerzyk za nim podąża.Jakie są jego, rzeczywiste poglądy to może kiedyś wyjdzie.On jest czasem za,a nawet przeciw,jak to było ostatnio gdy tłumaczył przeciwne zdanie swego szefa.
Osobiście nie wierzę ,ze młody wykształcony człowiek nie toleruje odmienności seksualnej.Co komu przeszkadza że zalegalizują w jakiejś tam formie swój związek.Co do adopcji też uważam że to bardzo kontrowersyjna sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:28
emem napisał(a):
~majętny Stef napisał(a): Dobra Maleńka, może podaj mi zyski z małżeństwa dla ateisty i homoseksualisty


Wspolne rozliczanie sie, wspolnota majatkowa, dziedziczenie, wspoldecydowanie itd. Rzeczy praktyczne, ktore z religia nie maja nic wspolnego, ale z jakichs powodow niektore pary nie moga z tego korzystac.


Ty nie podajesz zysków tylko skutki mentalnego tkwienia państwa w średniowieczu do którego państwo się przystosowuje.
Wspólnota majątkowa to nie jest zysk dla tego co wnosi tylko tego który dostaje z urzędu, dziedziczy się poprzez notariusza, współdecydowanie to raczej kwestia zaufania a nie papierka z USC.
Fakty są takie że małżeństwo się zakłada aby mieć zaufanego człowieka do wychowywania dziecka który będzie na dziecko łożył a nie żeby się majątkiem podzielić bo nikt normalny nie wchodzi w małżeństwo aby mu połowę majątku ktoś zabrał.

U homoseksualistów te małżeństwo to taki katalizator do adopcji i niczego więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:29
Widać, że p. Maciej przymierza się do startu w wyborach parlamentarnych i to z opcji popieranej przez KK lub p. K..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
28 czerwca 2015r. o 20:35
Małżeństw nie zawiera się po to żeby wspólnie wychowywać dziecko.. jest wiele małżeństw bezdzietnych.. Ludzie pobierają się z miłości.. żeby być "prawną"częścią swojego życia.. Żeby prawnie za siebie odpowiadać.. choćby w takim szpitalu podczas choroby, żeby nie być traktowanym jak obca osoba

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nop niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:36
brawa dla Pana Macieja, zero tolerancji dla dewiantow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 20:38
...a co to za persona ten Małkowski? Jakieś szczególe osiągnięcia ma ten koleś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza