Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Zdegustowany nie kręć niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 13:39
Zdegustowany, nie kręć!

Pisałeś o rzekomych spiskach! A co do spisków to prywatyzacja miała być tylko środkem realizacji. Nie spisku, tylko jawnego żądania o którym mówi cały świat, tylko nie polscy funkcjonariusze przebrani za dziennikarzy!
I Szewach Weiss potwierdza istnienie takich żądań!
Więc nie rżnij głupa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
15 grudnia 2015r. o 14:09
~najgorszy sort napisał(a): "jakbym spotkał tego pokurcza na swojej drodze...naplułbym mu w twarz" - cytat mojego ojca ...natomiast nazywanie go komuchem i zdrajcą - przez lulającego do południa, jednie sprawiedliwego to podłość jakich mało.

podłość i tyle. mam gdzieś kto rządzi ale szacunek ludziom się należy. dostaniecie taki sam jakim darzycie innych. poszanowanie prawa też. jest złe? to trzeba je zmienić ale nie w ten sposób.

buractwo i prostactwo.


Uderz w stół, a nożyce się odezwą!
Powtarza kłamstwa propagandy (najgorszym sortem nazwał kaczor zdrajców, którzy jak za rozbiorów wysługiwali się u obcych państw przeciw Polsce wzywając je na pomoc jak Michnik, Petru czy PO) !

Bluzga najgorszymi obelgami i pomówieniami, ale dla siebie domaga się szacunku :([img=1450184629_mrtseek.jpg]



Dopisane 15.12.2015r. o godz. 14:09:

A tak a propos prawa i demokracji.

Jak PO robiła skok na 100% składu to wtedy było prawo i demokracja.
Kiedy PiS ma 5 sędziów (znaczna mniejszość) to to jest zamach na demokrację i łamanie prawa!)[img=1450184972_woa5b1k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~najgorszy sort niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 14:13
Cani napisał(a):
~najgorszy sort napisał(a): "jakbym spotkał tego pokurcza na swojej drodze...naplułbym mu w twarz" - cytat mojego ojca ...natomiast nazywanie go komuchem i zdrajcą - przez lulającego do południa, jednie sprawiedliwego to podłość jakich mało.

podłość i tyle. mam gdzieś kto rządzi ale szacunek ludziom się należy. dostaniecie taki sam jakim darzycie innych. poszanowanie prawa też. jest złe? to trzeba je zmienić ale nie w ten sposób.

buractwo i prostactwo.

co to ma wspólnego z moim postem nie wiem ale ty na bank wiesz...tylko nie powiesz taka retoryka pisu
Uderz w stół, a nożyce się odezwą!
Powtarza kłamstwa propagandy (najgorszym sortem nazwał kaczor zdrajców, którzy jak za rozbiorów wysługiwali się u obcych państw przeciw Polsce wzywając je na pomoc jak Michnik, Petru czy PO) !

Bluzga najgorszymi obelgami i pomówieniami, ale dla siebie domaga się szacunku :([img=1450184629_mrtseek.jpg]Dopisane 15.12.2015r. o godz. 14:09:A tak a propos prawa i demokracji.

Jak PO robiła skok na 100% składu to wtedy było prawo i demokracja.
Kiedy PiS ma 5 sędziów (znaczna mniejszość) to to jest zamach na demokrację i łamanie prawa!)[img=1450184972_woa5b1k.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2015r. o 16:27
~zdegustowany napisał(a): ... Pozdrawiam dalszych forumowiczów;)


My Ciebie również :D
Oczywistą sprawą jest to , aby korzystać w zdobywaniu informacji z różnych źródeł , najlepiej u samych. Problem polega na tym , że aby wszystko ogarnąć, musiał byś mieć mózg jak lokomotywa :D
Dlatego dobrze jest czasem posłuchać tych , co wiedzą " co w trawie piszczy " i nie są od koryta uzależnieni.

Orwella jak rozumiem czytałeś. Mędrców Syjonu też. Jeśli nie , to won do lektury i daj sobie spokój z ustawkami. Jak raz Ustawa Zasadnicza jest spie.przona. I wszystkie jej harmoniczne nadają się do kosza na śmieci .
W neoliberalnym świecie żadna konstytucja , wraz z trybunałami , nikomu , niczego nie gwarantuje ... pic na wodę i fotomontaż :]

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 grudnia 2015r. o 16:39
http://weszlo.com/2015/12/15/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-138/

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sławek niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 17:28
Dzisiaj kupilem sobie brunatną koszule bo Jarek ochszcił mnie gestapowcem choc mam 47 lat i czasow II wojny ni jak nie pamietam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2015r. o 17:32
skorn napisał(a): http://weszlo.com/2015/12/15/jak-co-wtorek-krzysztof-stanowski-138/


No :] I to się ceni. Miło jest widzieć Młodych , Mądrych Ludzi , co wiedzą ," co w trawie piszczy"

Nawiasem Skorniku :) Nie odpowiedziałeś mi na pytanie , co sądzisz o wypowiedzi Młodej Syryjki ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 17:48
http://naszeblogi.pl/59282-ludzie-nie-sa-tacy-glupi-jak-nam-sie-wydaje-sa-duzo-glupsi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza