Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2015r. o 17:52
~Sławek napisał(a): Dzisiaj kupilem sobie brunatną koszule bo Jarek ochszcił mnie gestapowcem choc mam 47 lat i czasow II wojny ni jak nie pamietam .


Spadaj cieciu. Wpierw kup sobie merola , albo miłość , a koszulę spal. Głupi Alterowicz , swego czasu gadał o Putlerze . Głupi Papuga gada dzisiaj o "kłamczyńskim ". Qurwa, Ludzie , kiedy Wy zaczniecie myśleć o własnym interesie ? I będziecie w stanie policzyć taki algorytm 1+1 , nie mówiąc o Vacie :D

Jestem o trzy lata starszy ... Sławek :D

Przestań pieprzyć trolu :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 18:03
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Sławek napisał(a): Dzisiaj kupilem sobie brunatną koszule bo Jarek ochszcił mnie gestapowcem choc mam 47 lat i czasow II wojny ni jak nie pamietam .


Spadaj cieciu. Wpierw kup sobie merola , albo miłość , a koszulę spal. Głupi Alterowicz , swego czasu gadał o Putlerze . Głupi Papuga gada dzisiaj o "kłamczyńskim ". Qurwa, Ludzie , kiedy Wy zaczniecie myśleć o własnym interesie ? I będziecie w stanie policzyć taki algorytm 1+1 , nie mówiąc o Vacie :D

Jestem o trzy lata starszy ... Sławek :D
Przestań pieprzyć trolu :)[/


merola juz mam kolego 1+1 = 2 , a że jesteś o 3 lata starszy nie znaczy że mądrzejszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 18:32
Tak bardzo się myliłem ,pewny byłem że jak PiS dojdzie do władzy to Kaczyński wypowie wojnę Rosji, ale ku memu zdziwieniu wypowiada wojnę Polsko-Polską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 18:34
~ napisał(a): Tak bardzo się myliłem ,pewny byłem że jak PiS dojdzie do władzy to Kaczyński wypowie wojnę Rosji, ale ku memu zdziwieniu wypowiada wojnę Polsko-Polską.


ty musiałeś się zawieść zawodzenie masz we krwi

dziwuj się dalej POpaprańcu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 18:40
Nie dyskutujcie z tym zakompleksionym biednym człowieczkiem z małym pisorkiem ,żona go nie lubi ,dzieci go lekceważą ,sąsiedzi śmieją się z niego jedyna uciech to pisani głupot,ważne że naczelny ... pęka .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 18:57
~ napisał(a):
~ napisał(a): Tak bardzo się myliłem ,pewny byłem że jak PiS dojdzie do władzy to Kaczyński wypowie wojnę Rosji, ale ku memu zdziwieniu wypowiada wojnę Polsko-Polską.


ty musiałeś się zawieść zawodzenie masz we krwi

dziwuj się dalej POpaprańcu :D

Pisiorze cmoknij mnie w pompę,zdechniesz głupi. :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 grudnia 2015r. o 19:15
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Tak bardzo się myliłem ,pewny byłem że jak PiS dojdzie do władzy to Kaczyński wypowie wojnę Rosji, ale ku memu zdziwieniu wypowiada wojnę Polsko-Polską.


ty musiałeś się zawieść zawodzenie masz we krwi

dziwuj się dalej POpaprańcu :D

Pisiorze cmoknij mnie w pompę,zdechniesz głupi. :P :P
O...to jest poziom dyskusji pełowca , jak brak argumentów lecą prymitywne teksty godne 'inteligenta'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 grudnia 2015r. o 19:35
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Sławek napisał(a): Dzisiaj kupilem sobie brunatną koszule bo Jarek ochszcił mnie gestapowcem choc mam 47 lat i czasow II wojny ni jak nie pamietam .


Spadaj cieciu. Wpierw kup sobie merola , albo miłość , a koszulę spal. Głupi Alterowicz , swego czasu gadał o Putlerze . Głupi Papuga gada dzisiaj o "kłamczyńskim ". Qurwa, Ludzie , kiedy Wy zaczniecie myśleć o własnym interesie ? I będziecie w stanie policzyć taki algorytm 1+1 , nie mówiąc o Vacie :D

Jestem o trzy lata starszy ... Sławek :D
Przestań pieprzyć trolu :)[/


merola juz mam kolego 1+1 = 2 , a że jesteś o 3 lata starszy nie znaczy że mądrzejszy



Ale cytować dalej nie potrafisz , po jasną cholerę merol , skoro nie masz szarych komórek ?
Merol ... jeśli miałby być szczytem ludzkich marzeń , to ja się do Ludzi nie zaliczam . Marzę o gwiazdach. Daj mi znać jak będziesz miał jaki statek kosmiczny , merolem mi nie zaimponujesz. Nie jestem blacharą :D ... chociaż Mirek mnie tak kiedyś zwyzywał :D

A słyszałeś o liczbach urojonych ? :D


Dopisane 15.12.2015r. o godz. 19:35:

Qurcze , mi się też coś PO. Kocham Bolec.Info iło z tym cytowaniem :|

Mam nadzieję , że prokurator nie przyłoży mi trzy ... w zawiasach :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu