Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
5 grudnia 2015r. o 22:24
~ napisał(a):
~ napisał(a): i taka jest różnica pomiędzy nami ...kami, a wami obłudnikami... my potrafimy mieć chwile zwątpienia ... wy juz kompletnie zatraciliście się w kłamstwie, babracie się w nim z uśmiechem na twarzy, na przemian z chwilami przerażenia gdy dociera fakt bliskiego końca... amen :)


Żydowskie poglądy wam już mózgi wypaliły. Polacy hehe [/
W ,,d,u,p,i,e mam takich polaczków jak wy ,dali wam 500 srebrników i teraz będziecie płodzić się jak króliki,tylko kto na was zarobi.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 grudnia 2015r. o 22:57
~ napisał(a): i taka jest różnica pomiędzy nami ...kami, a wami obłudnikami... my potrafimy mieć chwile zwątpienia ... wy juz kompletnie zatraciliście się w kłamstwie, babracie się w nim z uśmiechem na twarzy, na przemian z chwilami przerażenia gdy dociera fakt bliskiego końca... amen :)


Amen.

Ale dodatkowo chodzi jeszcze o kasę. Czy Wy, Pisiory , przypadkiem nie próbujecie dobrać się do kasy Narodu , do której przez ostanie osiem lat rościły sobie prawa POpaprańce ? Ja też miewam chwile zwątpienia , ale czy Kolega byłby w stanie mi udowodnić , że Wy ... Pisiory :) jesteście Trybunami Ludowymi ?

I chwała Stwórcy , że teraz qurwa Wy. Zobaczymy , czy populacja Narodu zacznie wzrastać. Wśród szczurów , przywódca stada wysyła popleczników do spróbowania trucizny i na tej podstawie określa , czy może badziewiem stado wyżywić. Ciekawym , czy wśród Pisiorów znajdzie się taki " przywódca " co będzie otwarcie w ścierwomediach przeciwko żydobanksterom mówił ?

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12689
#Victoria1 nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 0:14
"NBB, czyli Nieuków i Bałwanów Banda! Braciszkowie moi mili! Czy Wy też to widzicie? Jaka straszna mizerota, wylazła z jeszcze nie tak dawno Uwielbionych i Nieomylnych? Wystarczyło ledwie dni kilkanaście odkąd Lud Prosty z zagrody złotej Stare Świnie wygonił, a wszystko posypało się jak domek z kart. I nic nie może tego przykryć, ani zamaskować. Nawet usłużni wciąż Służbowi, udający dziennikarzy nie potrafią zaklajstrować tej pustyni intelektualnej, malującej się we wściekłych i czerwonych od nienawiści oczach prominentów partii, tak dramatycznie oderwanej od koryta. Niekompetencja i niewiedza, to jedne z podstawowych haseł jakie winny być wymalowane na sztandarach byłej już władzy."

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-trybunal-partyjnych-cwaniaczkow,nId,1933070#pst100148972utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
6 grudnia 2015r. o 0:41
Pannazdzieckiem napisał(a):

Amen.

Ale dodatkowo chodzi jeszcze o kasę. Czy Wy, Pisiory , przypadkiem nie próbujecie dobrać się do kasy Narodu , do której przez ostanie osiem lat rościły sobie prawa POpaprańce ? Ja też miewam chwile zwątpienia , ale czy Kolega byłby w stanie mi udowodnić , że Wy ... Pisiory :) jesteście Trybunami Ludowymi ?

I chwała Stwórcy , że teraz qurwa Wy. Zobaczymy , czy populacja Narodu zacznie wzrastać. Wśród szczurów , przywódca stada wysyła popleczników do spróbowania trucizny i na tej podstawie określa , czy może badziewiem stado wyżywić. Ciekawym , czy wśród Pisiorów znajdzie się taki " przywódca " co będzie otwarcie w ścierwomediach przeciwko żydobanksterom mówił ?

Dobranoc :)


O quźwa, spokojnie, to takie proste nie jest.
Podkreślam, że nie jestem z PiS.

W każdej grupie, partii są ludzie którzy się chcą dorobić, poczekajmy trochę i dopiero ocenimy.
Co do żydów? To normalny naród i tak jak każdy chce dobra dla siebie, a to, że my Polacy jesteśmy zbyt tolerancyjni, to jest nasz problem.

Powinniśmy dać się PiS-owi pokazać, być może nam i Polsce wyjdzie to na zdrowie.
Krytykowanie dzisiaj, to tylko wspomaganie opozycji, która była przy władzy przez 8 lat i miała czas zmienić wiele spraw, ale tego nie zrobiła.
Komu było potrzebne podnoszenie wieku emerytalnego? Jak pamiętam to w Polsce było 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn.

Spokojnie czekam 2-4 lata, a później będę; albo chwalił, albo narzekał.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 6:50
Pannazdzieckiem napisał(a):
… czy wśród Pisiorów znajdzie się taki " przywódca " co będzie otwarcie w ścierwomediach przeciwko żydobanksterom mówił ?...

Trybuni jak trybuni :D, aby dać trzeba komuś skubnąć, a oni akurat chcą opodatkować banki.

Panienko, bankster nie tworzy pieniądza z powietrza , tak jak sądzi Konrad Daniel , zyski po części i owszem, transferując je w postaci twardego pieniądza do swojego właściciela tak skutecznie, że Ty masz dziurę w kieszeni ;), a elita finansowa (1 % populacji ) połowę światowego bogactwa :D

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 7:53
eto napisał(a): ...
Co do żydów? To normalny naród i tak jak każdy chce dobra dla siebie, a to, że my Polacy jesteśmy zbyt tolerancyjni, to jest nasz problem....


Zgadza się Eto , to normalny Naród przeżarty tolerancją dla chazarskiej , syjonistycznej dziczy rodem z Mongołów. Ciekawym czy " Kłamczyński " pomny morderstwa swego brata powie wreszcie " niet" chazarskiej dziczy ? Myślę , że nie , ponieważ też jest tylko aktorem na geopolitycznej scenie.
Nic się nie zmieni dopóki Ludzie będą wierzyli łałtorytetom i łekspertom z telewizorni :D Wilkom w owczych skórach :D

Mondra Książka czasami miewa rację :D

Potraktuj ten wpis jako słowo na niedzielę :)

Miłej niedzieli Ci życzę , podobnie jak i Wszystkim :)


Dopisane 06.12.2015r. o godz. 07:53:

~Iza napisał(a): ... aby dać trzeba komuś skubnąć ...


To nie prawda , Droga Arystokratko. Miłości w sklepie nie kupisz , nikomu nie skubniesz , ale możesz dać. Każdy i Każda :)
Widzę , że wciąż nie rozumiesz istoty pieniądza fiducjarnego , a tak się starałem Cię wyedukować :*

Psu na budę moje wysiłki :D Idę zalać się w pestkę z rozpaczy :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dren niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 8:11
kogo zapytasz nikt nie glosowal na pis to znaczy ze wybory zostaly sfalszowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 8:18
~dren napisał(a): kogo zapytasz nikt nie glosowal na pis to znaczy ze wybory zostaly sfalszowane


Ja nie glosowałem na Pis , tylko na Ewę Gutek i ruch Kukiza i podoba mi się ta roz.pier.ducha jaką właśnie robią do spóły z Pisiorami. Jest szansa , że Polska przestanie być państwem istniejącym jedynie teoretycznie. A im bardziej POpaprańce ujadają , tym dalej zajdzie karawana :D

Nazywam to nadzieją ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza