Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Iza niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 8:22
Ups.
Jak rozmawiam o pieniądzach, to nie o miłości. Tych spraw nie łączę :D

Co do kredytów, tak się składa, że oprócz współczynnika Cook’a (wypłacalności, bazylejski) wielkość akcji kredytowej banków musi być ściśle powiązana z bazą depozytową poprzez tzw. nadzorcze miary płynności. Do owych miar płynności nie wlicza się pożyczek z innych banków , to ogranicza wielokrotną kreację pieniądza w oparciu o te same środki. :D. Jest to w miarę pod kontrolą ;) Banki większy szwindel robią na instrumentach pochodnych :D

PS. Ja głosowałam :D, a czy zagłosuję ponownie, to się okaże. Jak na razie pasi mi.


:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 9:10
~Iza napisał(a): ...
Co do kredytów, tak się składa, że oprócz współczynnika Cook’a (wypłacalności, bazylejski) wielkość akcji kredytowej banków musi być ściśle powiązana z bazą depozytową poprzez tzw. nadzorcze miary płynności. Do owych miar płynności nie wlicza się pożyczek z innych banków , to ogranicza wielokrotną kreację pieniądza w oparciu o te same środki. :D. Jest to w miarę pod kontrolą ;) ...


No tak ... chodzą słuchy , że upadły Leimen Broders , czy jak to się tam qurcze pisze, lewarował na pułapie 70% , o jakiej więc kontroli tutaj ględzisz Babo z jajami ? :*
Rada Polityki Pieniężnej , która ma niby wszystko pod kontrolą sama jest kontrolowana i opłacana przez lewarowanie , czyli tworzenie pozornej wartości. To dlatego nawiązuję do Miłości , którą można tylko dać , albo otrzymać. Ale być może za jakiś czas hazardziści z Well Street , czy jak to się tam qurcze pisze, wystawią do publicznej sprzedaży podstawowy atrybut Stwórcy - Miłość ... i będzie szok na giełdach całego świata , ze względu na ogłoszenie :

" sprzedam burdel w Amsterdamie "

:D

Ja łączę , nic , co ludzkie , obcym mi nie jest :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 9:35
„ Warto zatrzymać się na chwilę w tym momencie, żeby krótko wyjaśnić mechanizm, który w kilka tygodni doprowadził do upadku banku zarządzającego w 2007 r. 282 mld dolarów. Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest pojęcie dźwigni finansowej. Zgodnie z obowiązującymi dotychczas przepisami Lehman Brothers jako bank inwestycyjny mógł stosować 30-krotny poziom dźwigni, co oznacza, że miał możliwość inwestowania na rynku pożyczonego kapitału przewyższającego 30 razy poziom kapitału własnego. Jak łatwo się domyślić, taka strategia w okresie koniunktury przynosiła nieprawdopodobny poziom zysku, a mianowicie 5-proc. wzrost wartości portfela generował 150 proc. zysku. Jednak kij ma dwa końce, spadek wartości portfela o 3,3 proc. praktycznie rujnuje inwestora. Taki mechanizm w połączeniu z innymi czynnikami, o których wcześniej wspomniałem, walnie przyczynił się do upadłości banku. „
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Swietnosc-i-upadek-Historia-banku-Lehman-Brothers-1849863.html

I co ? :D

Lepiej nie łącz :D

:)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 10:38
A ponieważ lubimy się programować dźwiękami i obrazami , to polecam Utopię :



Deszcz nas oczyści :D Jahwe , Kosmita , bardzo inteligentna Istota Stwórcy , autor Biblii i Koranu szykuje nam nowy potop.
Uważam , że cykliczność czasu zamknięta jest w kole. A nowy potop będzie w ogniu , nie w wodzie.

No dobra , to idę zrobić jakie śniadanko , ostałemu szkodnikowi :D

Bo Miłość , nie jedno ma imię :)

Miłego , Droga Arystokratko :)


Dopisane 06.12.2015r. o godz. 10:38:

~Iza napisał(a): ...

Lepiej nie łącz :D

:)



Mam buńczuczny , zdemoralizowany , chamski charakter , nie znam się na poezji , do kościoła nie chodzę , palę i piję . Narkotyków unikam jak diabeł święconej wody. I wierzę w Stwórcę ... wróć , nie wierzę w Stwórcę , ja WIEM .

Stwórca też łączy swe Stworzenia :)

Izo, zrobimy jakie nieformalne spotkanie Bolecnautów ? Cenię sobie Ludzi , którzy myślą i mają odwagę ... powiedzieć ... Kocham Cię ... za to , że jesteś taki , jaki jesteś ?

A może partyjka szachów :)



Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 grudnia 2015r. o 10:48
~Iza napisał(a):
Panienko, bankster nie tworzy pieniądza z powietrza...

Czyżby?


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 11:08
:D
O tak, po czym na forach ogłosisz, że nie dość, że ruda, to do tego zezowata :D

Rezerwa obowiązkowa trochę inaczej działa, i to trochę stanowi wielką różnicę :D

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 11:28
* rezerwa w Polsce, oczywiście.
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 12:56
J...ć takie Prawo i Sprawiedliwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA CER-FAR zaprasza