Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

13926
qwax_
6 grudnia 2015r. o 13:11
~Iza napisał(a): :D
Rezerwa obowiązkowa trochę inaczej działa, i to trochę stanowi wielką różnicę :D

A kto powiedział, że inaczej? Już sam fakt, że mam depozyt na koncie, a bank z tych depozytów udziela kredytów na lewo i prawo, gdzie mi z konta nic nie zabiera. To skąd się biorą te pieniądze na kredyty? Nie z powietrza właśnie?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 15:44
falco napisał(a): ale ty szybki jesteś !
niczym struś -pędziwiatr :D
raz tu raz w religii...


gdzie teraz sie wybierasz?
:D Dopisane 05.12.2015r. o godz. 21:38: :D [img=1449347918_lgvgkck.jpg]

Dzisiaj ten czubek w Toruniu przemawiał i powiedział ''kto podnosi rękę na Kościół to podnosi rękę na Polskę.Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś próbował walczyć z Kościołem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 16:16
qwax_ napisał(a): ...Już sam fakt, że mam depozyt na koncie, a bank z tych depozytów udziela kredytów na lewo i prawo, gdzie mi z konta nic nie zabiera. To skąd się biorą te pieniądze na kredyty? Nie z powietrza właśnie?

http://zare.pl/podstawowe-skladniki-bilansu-w-bankach-komercyjnych-oraz-w-banku-centralnym/

https://prezi.com/xp8vnxnlvgzg/analiza-przykadowego-bilansu-banku-i-zakadu-ubezpieczen-w/

Z grubsza ale dość ładnie pokazane :D

Twój depozyt jest zobowiązaniem banku.

Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 18:05
Ile kartonów tych broszek przywiózł Duda z Chin dla tej Szydło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 22:26
~Iza napisał(a): :D
O tak, po czym na forach ogłosisz, że nie dość, że ruda, to do tego zezowata :D



I kulawa , gruba i szpetna :D Ale cenię intelekt :*
Ogłoszę :)

Jam blachara i plotkara w męskim wydaniu :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 22:29
~ napisał(a):
falco napisał(a): ale ty szybki jesteś !
niczym struś -pędziwiatr :D
raz tu raz w religii...


gdzie teraz sie wybierasz?
:D Dopisane 05.12.2015r. o godz. 21:38: :D [img=1449347918_lgvgkck.jpg]

Dzisiaj ten czubek w Toruniu przemawiał i powiedział ''kto podnosi rękę na Kościół to podnosi rękę na Polskę.Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś próbował walczyć z Kościołem.


To zdjęcie to obraza munduru Wojska Polskiego !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2015r. o 22:37
~ napisał(a):
~ napisał(a):
falco napisał(a): ale ty szybki jesteś !
niczym struś -pędziwiatr :D
raz tu raz w religii...


gdzie teraz sie wybierasz?
:D Dopisane 05.12.2015r. o godz. 21:38: :D [img=1449347918_lgvgkck.jpg]

Dzisiaj ten czubek w Toruniu przemawiał i powiedział ''kto podnosi rękę na Kościół to podnosi rękę na Polskę.Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś próbował walczyć z Kościołem.



To zdjęcie to obraza munduru Wojska Polskiego !!




Kaczor Stan Wojenny przesiedział w lesie za korzeniem ,nie wie co to wojsko a teraz paraduje w mundurze generalskim.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 grudnia 2015r. o 22:42
prezydent ''ludu pisowskiego :D [img=1449438157_56ak1bk.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza