Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

14625
#Rozkwaszony nieaktywny
2 lutego 2016r. o 13:12
TOisjenka to że Ciebie stać, nie znaczy że innych stać. Myślisz, zę rodzino się serce nie kraje, jak inne dzieci mają, a te biedniejsze nie? Też by chcieli na wycieczki pojechać, czy iść z dziećmi do kina, ale muszą się zastanowić, czy jak zapłacę za dwa bilety do kina to nie lepiej jak kupię coś na dwa obiady i będzie dla całej rodziny? żeby tym ludziom dali godną płacę to też by mieli w nosie 500 zl, zapewniam Cie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 13:13
PanM napisał(a):

Popiera Pan partię którą nazywacie prawicowa .A zachowujecie się jak lewaki z PRL.


Po co powtarzasz te brednie z televizorni? Nie masz własnego zdania? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14625
#Rozkwaszony nieaktywny
2 lutego 2016r. o 13:13
TOisjenka to że Ciebie stać, nie znaczy że innych stać. Myślisz, zę rodzino się serce nie kraje, jak inne dzieci mają, a te biedniejsze nie? Też by chcieli na wycieczki pojechać, czy iść z dziećmi do kina, ale muszą się zastanowić, czy jak zapłacę za dwa bilety do kina to nie lepiej jak kupię coś na dwa obiady i będzie dla całej rodziny? żeby tym ludziom dali godną płacę to też by mieli w nosie 500 zl, zapewniam Cie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 13:16
Rozkwaszony napisał(a): to też by mieli w nosie 500 zl, zapewniam Cie.


Ale przecież dobrze że dadzą? I rynek wewnętrzny się rozwinie? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14192
#TOisjenka nieaktywny
2 lutego 2016r. o 13:26
Rozkwaszony napisał(a): TOisjenka to że Ciebie stać, nie znaczy że innych stać. Myślisz, zę rodzino się serce nie kraje, jak inne dzieci mają, a te biedniejsze nie? Też by chcieli na wycieczki pojechać, czy iść z dziećmi do kina, ale muszą się zastanowić, czy jak zapłacę za dwa bilety do kina to nie lepiej jak kupię coś na dwa obiady i będzie dla całej rodziny? żeby tym ludziom dali godną płacę to też by mieli w nosie 500 zl, zapewniam Cie.
Ja powiedziałam że mam to w nosie w kontekście że nie mam nic przeciwko by dać te pieniądze na dzieci i wcale im nie żałuję a nawet się cieszę bo jak byłam mała i mimo że rodzice się starali to też się w domu nie przelewało więc wiem jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pochłaniacze niezalogowany
2 lutego 2016r. o 13:29
~ napisał(a):
Rozkwaszony napisał(a): to też by mieli w nosie 500 zl, zapewniam Cie.


Ale przecież dobrze że dadzą? I rynek wewnętrzny się rozwinie? :)


Nowe podatki na Banki i markety.
Te 500+ poczujecie w cenach i jakości produktu.Kiełbasa zamiast 80 % mięsa będzie miała 50 % ot i tyle .Ale szara masa leci tylko na ceny .Przestała już czuć smak wielu produktów . Nieważne jaka będzie Polska byle była " katolicka "
Nieważne z czego parówki byle były tanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pankracy niezalogowany
2 lutego 2016r. o 14:08
A pierwsi po 500 zeta będą obrońcy demokrancji z ruchu pana o rumuńskim nazwisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
2 lutego 2016r. o 14:13
Ciekawe gdzie te dzieci będą chowane wjednym pokoju z kuchnia czy razem ztesciami czy może w barakach socjalnych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza