Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

14536
#aDextraParte nieaktywny
1 lutego 2016r. o 21:57
[img=1454359524_xv92r1c.jpg]



Dopisane 01.02.2016r. o godz. 21:53:

"sprawdzone" info:

J.Kuźniar: czy jak adoptuję dziecko a potem je oddam czy będę mógł zachować 500 złotych?

:D:D


Dopisane 01.02.2016r. o godz. 21:57:

ściąga dla tych co chcą mówić o 500+ a nie znają podstawowych faktow[img=1454360194_ksr66o8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koral niezalogowany
1 lutego 2016r. o 22:06
Ustawa 500 plus, mnie nie obejmuje, ale uważam ją za dobry krok.

W Irlandii taka ustawa była wprowadzona w 1959 roku, więc popatrzymy ile lat jesteśmy w tyle za zachodem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14536
#aDextraParte nieaktywny
1 lutego 2016r. o 22:14
~Koral napisał(a): Ustawa 500 plus, mnie nie obejmuje, ale uważam ją za dobry krok.

W Irlandii taka ustawa była wprowadzona w 1959 roku, więc popatrzymy ile lat jesteśmy w tyle za zachodem.


Tusk ukradł z OFE ponad 150 mld i nikt nawet nie zapytał, gdzie są teraz te pieniądze. Starczyłoby na 8 lat 500+

[img=1454361065_oq42tvq.jpg]



Dopisane 01.02.2016r. o godz. 22:14:

W realu ludzie bardzo czekają na te 500 zł bo to są nowe buty ,książki do szkoły,kurtka ,drugie śniadanie a nie żadna wóda i piwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 22:26
aDextraParte napisał(a):
~Koral napisał(a): Ustawa 500 plus, mnie nie obejmuje, ale uważam ją za dobry krok.

W Irlandii taka ustawa była wprowadzona w 1959 roku, więc popatrzymy ile lat jesteśmy w tyle za zachodem.


Tusk ukradł z OFE ponad 150 mld i nikt nawet nie zapytał, gdzie są teraz te pieniądze. Starczyłoby na 8 lat 500+

[img=1454361065_oq42tvq.jpg]Dopisane 01.02.2016r. o godz. 22:14:W realu ludzie bardzo czekają na te 500 zł bo to są nowe buty ,książki do szkoły,kurtka ,drugie śniadanie a nie żadna wóda i piwo.

To się okaże,vóda czyni cuda! 500zł/12 miesiecy/18 lat = 108 tysięcy na dziecko...a na następne? ..praca? co to jest? Moja żona jest z zawodu :prokreacja :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14536
#aDextraParte nieaktywny
1 lutego 2016r. o 22:40
~ napisał(a): 8 tysięcy na dziecko...a na następne? ..praca? co to jest? Moja żona jest z zawodu :prokreacja :>


tak to jest jak guye mierzą swoją miarą PL społeczeństwo.


Dopisane 01.02.2016r. o godz. 22:33:

~Koral napisał(a): Ustawa 500 plus, mnie nie obejmuje, ale uważam ją za dobry krok.

W Irlandii taka ustawa była wprowadzona w 1959 roku, więc popatrzymy ile lat jesteśmy w tyle za zachodem.


Przepiją : jedyny argument opozycji przeciwko ustawie 500 +. Nikt nigdy nawet Niemiec tak nie pogardzał Polakami jak ONI.


Dopisane 01.02.2016r. o godz. 22:40:

mają dziady fkurva, bo wiedzą j...ni zdrajcy, ze to program powszechny i pronatalistyczny. Dlatego mówią, że to kolejny zasiłek socjalny, co ich zdaniem ma deprecjonować.

teee, lewaczku skauciku, jak tam obrona TK? jeszcze aktualne czy walec za szybko jedzie i nie nadążasz z tematami :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 22:55
Za robotę się wziąć darmozjady a nie na socjal oczekiwać ,mi nikt złotówki nie dał a wychowałem i wykształciłem dzieci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 lutego 2016r. o 23:06
Panie aDEXTRApARTE -- Wykazuje Pan daleko posuniętą niekonsekwencję.
Wyzywa Pan rozmówców od lewaków a tu sam wspiera lewackie rozdawnictwo.

W normalnym kraju reguły powinny być czyste , długofalowe i oparte jak najbardziej na zasadach wolnego rynku.
Ustawy powinny chronić jedynie chorych i ich opiekunów.

Zwolennikom ustawy 500+ pozwolę sobie raz jeszcze przypomnieć .

Mamy w Polsce ustawę o ochronie życia poczętego .
Otóż nie niesie ona za sobą odpowiedzialności za konsekwencje.
Ustawa chroni życie poczęte ale przestaje działać natychmiast po urodzeniu.

Jeśli w Polsce nie będzie ani jednej osoby której nie stać na ratowanie życia , zdrowia i rehabilitacje nie wolno wydawać na cokolwiek innego pieniędzy publicznych.

Nazwałem to KONSTYTUCYJNĄ LISTĄ PRIORYTETÓW
Najpierw życie i zdrowia potem inne

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lutego 2016r. o 23:45
108 tysięcy na dziecko nr 2 i kolejne..
Horror
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza