Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~ed niezalogowany
15 marca 2017r. o 21:51
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 marca 2017r. o 22:08
aby ten kościółkowy klepacz frazesów miał o czym myśleć na dobranoc może takie jeszcze pytanko ...

dlaczego drugie przykazanie dekalogu nazywa Boga nie inaczej jak ‚ElQanna -Bóg wymagający wyłączności albo inaczej -''zazdrośnik''

jeszcze raz pytam dlaczego dobrotliwy ,miłujący ludzi ''bóg'' chce wendetty na kartach jednej księgi gdy zaraz na kartach drugiej czytamy ...
„nie poniesie syn kary za winę ojca ”

pierdyknij to jeśli możesz tłustym drukiem :D

''niech moc będzie z tobą ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 22:10
falco napisał(a): więc jakim sposobem na żadne z nich nie potrafisz odpowiedzieć ? :D

jesteś tak żałosny jak ta twoja ''wiara'' której nie potrafisz obronić .. .
jesteś jednym z tych dzięki którym ona upada :D


zachowujesz się niepoważnie i zasługujesz na takie samo traktowanie pajacyku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
15 marca 2017r. o 22:24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pankracy niezalogowany
15 marca 2017r. o 22:27
Witam wikarego.
Jutro z miłą chęcią ponownie zajmę się wszystkimi "kwiatkami", które wkleiłeś. Nie mam zwyczaju ślęczeć na kompie po nocach.
Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Autyzm? niezalogowany
15 marca 2017r. o 22:27
falco napisał(a): wikary ...ty taki oblatany w temacie ...
jak to było z tym zakazem i nakazem jednocześnie :D

nie pamiętasz ?...tego nie uczyli ? :)

i nie pierdziel tu po raz kolejny głupot o tym że nic nie napisano ,nic nie zmieniono bo nie raz już ci o tym pisano że purpuraci zmieniali wszystko co tylko im służyło i z czego ciułać mogli mamonkę :D Dopisane 15.03.2017r. o godz. 21:33:no i ''po herbacie '' wikary zniknął w prawie cudowny sposób :D


W przeciwieństwie do pogubionych mam swoje priorytety.
Jest milion ważniejszych spraw od wirtualnego świata! Więc znikam nieraz nawet na tygodnie!
Ale nawet ostatni d_ebil by już zauważył, że nie boję się żadnych pytań!
I w przeciwieństwie do pogubionych dla takich cieniasów nie potrzebuję się niczego douczać!
Ala mimo najszczerszych chęci nie zrozumiałem niczego z powyższego bełkotu (poza purpuratami i mamonką).
Nie wiem, czy masz poważne problemy psychiatryczne czy symulujesz?!
Co można odpowiedzieć na pytanie: "jak to było z tym zakazem i nakazem jednocześnie"? Ja nie wiem, ale doradzam skonsultować to z dobrym psychiatrą!

Jeśli chodzi o purpuratów, to czy aby może chodziło o to, że Kościół NIE zmienia dogmatów? Jeśli tak, to owszem! A coś się zmieniło?Po co ten bełkot? Zamiast sfinksowych zagadek, po prostu podaj kiedy i jaki dogmat został zmieniony!
I napisz to w języku polskim! Zauważyłem, że jak się skupisz, to rzadko, ale potrafisz sformułować jakieś zdanie w dialekcie zbliżonym do języka polskiego!
PS
Znikam do niedzieli! Zatem odpowiedź nie wcześniej!
PS2
Z Panną już skończyłem, nabrałem głębokiego przekonania o niskim IQ (no ofence), nie będę tracił czasu. Bełkot papugi nie daje wyrobić sobie stabilnego zdania, więc jeszcze się zobaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do falco niezalogowany
15 marca 2017r. o 22:30
I co tam placki? Falco i twój kumpel? Panie M moze pan opowie w końcu co tam słychac u twojego króla życia który was częstował wibratorami? I innymi wynalazkami.. Proszę sie wypowiedzieć w końcu o tym co tak pan chwalił i promował. Czyli ...stwo, LGBT i inne zgorszenia. Z tego co czytam to wszystko co przyzwoite to wam przeszkadza? Pytał pan co bym zrobił dla swojej wiary? Czy poświęcił bym bliskiego lub zabił kogoś? Czy ty pajacu na gumce lewackej jesteś normalny? Napewno bede bronił swojej wiary i normalności. A zdrajców ojczyzny i promujących takie antypolskie i antyludzkie zachowania bede traktował w sposób na jaki zasługują, spotkamy sie kiedys to Ci to powiem co myśle prosto w ten brzydki face :-) a jezeli chodzi o barana falco to... Trudno, równowaga musi być na świecie. Są ludzie mądrzy myślący i inteligętni ale puste głowy też musza być... Także falco króluj jako błazen nr1 i pusta glowa stolec.info
Pozdro z a s r a ń c y :-)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 marca 2017r. o 22:59
~~Pankracy napisał(a): Witam wikarego.
Jutro z miłą chęcią ponownie zajmę się wszystkimi "kwiatkami", które wkleiłeś. Nie mam zwyczaju ślęczeć na kompie po nocach.
Dobranoc.

Czyli beda cytaty z Pisma Sw., wyrwane z kontekstu. Taka jest dyskusja z protestantami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.