Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~szukam niezalogowany
17 marca 2017r. o 11:48
Czytam i mam kłopot. Więc zapytam: jak osiągnąć zbawienie? Jak osiągnę zbawienie według nauki katolickiej? Tylko proszę w miarę prosto, bo czytam, że tutaj łaska, tutaj uczynki, tutaj chrzest, a tam coś jeszcze. Jak to więc jest w kosciele katolickim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 12:28
a ja wam powiem ze wczoraj pogadałem sobie z ;)
i usłyszałem że ten cały Piotr i ta jego skała to też śmierdzi kłamstwem tyle tylko że ja niewiele mam wspólnego z kościołem więc nie wiem czy Piotr był czy w końcu nie był w samym Rzymie i czy był tam biskupem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 12:36
a kto mi odpowie kto był matką matki boskiej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 marca 2017r. o 12:53
~~szukam napisał(a): Czytam i mam kłopot. Więc zapytam: jak osiągnąć zbawienie? Jak osiągnę zbawienie według nauki katolickiej? Tylko proszę w miarę prosto, bo czytam, że tutaj łaska, tutaj uczynki, tutaj chrzest, a tam coś jeszcze. Jak to więc jest w kosciele katolickim?


Owszem , jest kłopot. Z jednej strony doktryna każe nam latać za zbawieniem , a z drugiej mówi , że tylko łaska pańska . Bardziej po. Kocham Bolec.Info one... go prawa nie można było wymyśleć. To mógł zrobić tylko kosmita Jahwe :D Czym sie bogu . Już lata temu obiecałem Ci , w modlitwie , że będę Cię gnoił i robię :) Wyznawcy Jahwe , macie tam jeszcze między uszami kilka komórek ?

Jeśli miarą człowieczeństwa jest poziom nienawiści , to oficjalnie oświadczam ... Jahwe , raso jaszczurza , jeśli Stwórca pozwoli , to dupę masz skopaną. Wszystko od Stwórcy zależy. Nie podszywaj się Kłamco :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
17 marca 2017r. o 12:59
zaprawdę powiadam wam ze grzeszycie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~japa japa jejo niezalogowany
17 marca 2017r. o 15:25
~~ napisał(a): a ja wam powiem ze wczoraj pogadałem sobie z ;)
i usłyszałem że ten cały Piotr i ta jego skała to też śmierdzi kłamstwem tyle tylko że ja niewiele mam wspólnego z kościołem więc nie wiem czy Piotr był czy w końcu nie był w samym Rzymie i czy był tam biskupem


To nieistotne. Był - nie był - bez znaczenia. Jeśli był i był biskupem to fajnie. Jeśli był skałą to fajnie. O co więc chodzi? Cytat:

"W walce o władzę niestety później niektórzy biskupi Rzymu zaczęli się powoływać na Piotra ale w Ewangelii brak jest wzmianek mówiących że Piotr miał jakiś urząd który miał w dodatku przechodzić z rąk do rąk. Tak więc wielu powołuje się na zapiski „ojców kościoła” ale Ewangelie czy listy nic na ten temat nie mówią. Prawdziwy wpływ na umocnienie pozycji biskupów Rzymu i wiele decyzji dotyczących kościoła mieli tak naprawdę Cesarze Rzymscy których nie można raczej posądzić o nawrócenie."

Czyli nawet jesli Piotr był biskupem Rzymu (a czemu nie miałby nim być) to nie oznacza to, że każdy następny biskup rzymu jest Piotrem. To chyba rozumiesz. Biblia ani słowem nie zająkuje się o następcach Piotra, o sukcesji, władzy nad kościołem, a nawet tego, że biskup rzymu to biskup ważniejszy obecnie niż biskup moskwy czy pcimia.

Według Biblii biskup MUSI mieć żonę i doświadczenie w wychowywaniu dzieci i zarządzaniu swoim domem. Piotr miał i żonę i syna. To tyle w skrócie.

Więcej dowiesz się jeśli znów jakiś sekciarz katolicki zmusi mnie do ośmieszenia jakiś nauk tak jak ośmieszyłem nauki o maryji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WIELKI POST niezalogowany
17 marca 2017r. o 16:32
Reklama lokalu rozrywkowego z dansingiem w czasie WIELKIEGO POSTU a co gorsze zabawa w tym czasie - to straszny grzech.
Pan BÓG nie rychliwy...
Ku przestrodze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~boża ciamajda niezalogowany
17 marca 2017r. o 17:12
~~WIELKI POST napisał(a): Reklama lokalu rozrywkowego z dansingiem w czasie WIELKIEGO POSTU a co gorsze zabawa w tym czasie - to straszny grzech.
Pan BÓG nie rychliwy...
Ku przestrodze.


Masz swój post ciamajdo to sobie pość.Co cie obchodzi reklama ?
Boli cie cudza rozrywka , nie czytaj , nie chodź i nie gadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza