Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak się nazywa Twój Bóg ?

~~dens ma sens niezalogowany
17 marca 2017r. o 17:19
"Lecz to jest post, w którym mam upodobanie: że się rozwiązuje bezprawne więzy, że się zrywa powrozy jarzma, wypuszcza na wolność uciśnionych i łamie wszelkie jarzmo,
Że podzielisz twój chleb z głodnym i biednych bezdomnych przyjmiesz do domu, gdy zobaczysz nagiego, przyodziejesz go, a od swojego współbrata się nie odwrócisz.
Wtedy twoje światło wzejdzie jak zorza poranna i twoje uzdrowienie rychło nastąpi; twoja sprawiedliwość pójdzie przed tobą, a chwała Pańska będzie twoją tylną strażą.
Gdy potem będziesz wołał, Pan cię wysłucha, a gdy będziesz krzyczał o pomoc, odpowie: Oto jestem! Gdy usuniesz spośród siebie jarzmo, szydercze pokazywanie palcem i bezecne mówienie,
Gdy głodnemu podasz swój chleb i zaspokoisz pragnienie strapionego, wtedy twoje światło wzejdzie w ciemności, a twój zmierzch będzie jak południe,
I Pan będzie ciebie stale prowadził i nasyci twoją duszę nawet na pustkowiach, i sprawi, że twoje członki odzyskają swoją siłę, i będziesz jak ogród nawodniony i jak źródło, którego wody nie wysychają.
Twoi ludzie odbudują prastare gruzy, podźwigniesz fundamenty poprzednich pokoleń i nazwą cię naprawiaczem wyłomów, odnowicielem, aby w nich można było mieszkać." Iz 58; 6-12

Nic tu o zakazie tańców Bóg nie mówi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 17:30
a można bara bara albo bunga buga ? :D
czy tylko za pozwoleniem proboszcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
17 marca 2017r. o 17:37
Pannazdzieckiem napisał(a): To wszystko od samego początku się kupy nie trzyma. Każe nam się klepać cytaty i za wzór się je stawia. Lecz niewielu zastanawia się nad sensem i logiką . Tylko Wikary wierzy a priori . Ja tam osobiście już lata temu pytałem dlaczego dobry bóg dał pokusę w postaci Drzewa Poznania , nie mówiąc o Drzewie Żywota ... odpowiedzi do dzisiaj brak ... ale mam własną ... nie całkiem własną ... ktoś , gdzieś , kiedyś napisał słowa pod którymi się podpisuję ... żyjemy w Globalnym Przedsiębiorstwie Strachu , bo tylko w ten sposób można głupie małpy utrzymać w stadzie na jednej Planecie. Od tego jest właśnie religia. I piekło , szatan i ogólnoglobalny kryzys gospodarczy. Kiedy przestaniemy się bać ... sięgniemy gwiazd , czyli mojego marzenia. Ja wiem czym jest krzywa Chendesklera , czym reakcja termojądrowa , krzywa Lefferea i brzytwa Okhama . Chciałbym , żeby Inni się też nie bali tej wiedzy. My głupie małpy też możemy sięgnąć gwiazd ... ale dopóki kieruje nami religia i fiducjarny pieniądz to , dupa na całego.

Dobra Panno, poddaje się! Co to ta krzywa Chendesklera?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~medziugorje niezalogowany
17 marca 2017r. o 17:37
~~ napisał(a): a można bara bara albo bunga buga ? :D
czy tylko za pozwoleniem proboszcza


A jak chcesz bara bara z proboszczem bez jego zgody?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 marca 2017r. o 19:38
~~ed napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): To wszystko od samego początku się kupy nie trzyma. Każe nam się klepać cytaty i za wzór się je stawia. Lecz niewielu zastanawia się nad sensem i logiką . Tylko Wikary wierzy a priori . Ja tam osobiście już lata temu pytałem dlaczego dobry bóg dał pokusę w postaci Drzewa Poznania , nie mówiąc o Drzewie Żywota ... odpowiedzi do dzisiaj brak ... ale mam własną ... nie całkiem własną ... ktoś , gdzieś , kiedyś napisał słowa pod którymi się podpisuję ... żyjemy w Globalnym Przedsiębiorstwie Strachu , bo tylko w ten sposób można głupie małpy utrzymać w stadzie na jednej Planecie. Od tego jest właśnie religia. I piekło , szatan i ogólnoglobalny kryzys gospodarczy. Kiedy przestaniemy się bać ... sięgniemy gwiazd , czyli mojego marzenia. Ja wiem czym jest krzywa Chendesklera , czym reakcja termojądrowa , krzywa Lefferea i brzytwa Okhama . Chciałbym , żeby Inni się też nie bali tej wiedzy. My głupie małpy też możemy sięgnąć gwiazd ... ale dopóki kieruje nami religia i fiducjarny pieniądz to , dupa na całego.

Dobra Panno, poddaje się! Co to ta krzywa Chendesklera?


Już Ci mówię Edek :) Był kiedyś taki jeden facio , co obliczał masę gwiazd . Nie wiem dlaczego to robił. Być może nawet pomyliłem składnię i nazwisko , ale pamiętam ideę . Chodzi no to, że to od masy zależy czy gwiazda będzie czarną dziurą. Jahwe stosował tą technologię już trzysta tysięcy lat temu , a hiundus ... nie bójmy się tego słowa :) ... próbował liczyć gwiazdy :) Kopernik była Kobietą ! :D

Proszę Cię , masz wujka gogle Edek , to korzystaj :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 21:20
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~ed napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): To wszystko od samego początku się kupy nie trzyma. Każe nam się klepać cytaty i za wzór się je stawia. Lecz niewielu zastanawia się nad sensem i logiką . Tylko Wikary wierzy a priori . Ja tam osobiście już lata temu pytałem dlaczego dobry bóg dał pokusę w postaci Drzewa Poznania , nie mówiąc o Drzewie Żywota ... odpowiedzi do dzisiaj brak ... ale mam własną ... nie całkiem własną ... ktoś , gdzieś , kiedyś napisał słowa pod którymi się podpisuję ... żyjemy w Globalnym Przedsiębiorstwie Strachu , bo tylko w ten sposób można głupie małpy utrzymać w stadzie na jednej Planecie. Od tego jest właśnie religia. I piekło , szatan i ogólnoglobalny kryzys gospodarczy. Kiedy przestaniemy się bać ... sięgniemy gwiazd , czyli mojego marzenia. Ja wiem czym jest krzywa Chendesklera , czym reakcja termojądrowa , krzywa Lefferea i brzytwa Okhama . Chciałbym , żeby Inni się też nie bali tej wiedzy. My głupie małpy też możemy sięgnąć gwiazd ... ale dopóki kieruje nami religia i fiducjarny pieniądz to , dupa na całego.

Dobra Panno, poddaje się! Co to ta krzywa Chendesklera?


Już Ci mówię Edek :) Był kiedyś taki jeden facio , co obliczał masę gwiazd . Nie wiem dlaczego to robił. Być może nawet pomyliłem składnię i nazwisko , ale pamiętam ideę . Chodzi no to, że to od masy zależy czy gwiazda będzie czarną dziurą. Jahwe stosował tą technologię już trzysta tysięcy lat temu , a hiundus ... nie bójmy się tego słowa :) ... próbował liczyć gwiazdy :) Kopernik była Kobietą ! :D

Proszę Cię , masz wujka gogle Edek , to korzystaj :)


Tu widać , po każdym piwie Panna coraz dalej w kosmosie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 marca 2017r. o 21:42
Dokładnie :D

Dzisiaj akurat jestem trzeźwy jak świnia , ale o gwiazdach marzę . Taką mam ułomność , lepsze to chyba od pedofilli .

Czas chyba spać , bo jutro znowu ta sama wiara ... :)

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
17 marca 2017r. o 22:45
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~ed napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): To wszystko od samego początku się kupy nie trzyma. Każe nam się klepać cytaty i za wzór się je stawia. Lecz niewielu zastanawia się nad sensem i logiką . Tylko Wikary wierzy a priori . Ja tam osobiście już lata temu pytałem dlaczego dobry bóg dał pokusę w postaci Drzewa Poznania , nie mówiąc o Drzewie Żywota ... odpowiedzi do dzisiaj brak ... ale mam własną ... nie całkiem własną ... ktoś , gdzieś , kiedyś napisał słowa pod którymi się podpisuję ... żyjemy w Globalnym Przedsiębiorstwie Strachu , bo tylko w ten sposób można głupie małpy utrzymać w stadzie na jednej Planecie. Od tego jest właśnie religia. I piekło , szatan i ogólnoglobalny kryzys gospodarczy. Kiedy przestaniemy się bać ... sięgniemy gwiazd , czyli mojego marzenia. Ja wiem czym jest krzywa Chendesklera , czym reakcja termojądrowa , krzywa Lefferea i brzytwa Okhama . Chciałbym , żeby Inni się też nie bali tej wiedzy. My głupie małpy też możemy sięgnąć gwiazd ... ale dopóki kieruje nami religia i fiducjarny pieniądz to , dupa na całego.

Dobra Panno, poddaje się! Co to ta krzywa Chendesklera?


Już Ci mówię Edek :) Był kiedyś taki jeden facio , co obliczał masę gwiazd . Nie wiem dlaczego to robił. Być może nawet pomyliłem składnię i nazwisko , ale pamiętam ideę . Chodzi no to, że to od masy zależy czy gwiazda będzie czarną dziurą. Jahwe stosował tą technologię już trzysta tysięcy lat temu , a hiundus ... nie bójmy się tego słowa :) ... próbował liczyć gwiazdy :) Kopernik była Kobietą ! :D

Proszę Cię , masz wujka gogle Edek , to korzystaj :)

mam, korzystam, ale qrwa w tej kwesti jest on bezradny.
pozatym szacun.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza