Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~. niezalogowany
30 września 2017r. o 8:53
Chwała Pis-owi i uj w tyłek pO.
Gdyby pO rządziło dalej to takie sceny zapewne byłyby już u nas.
Ogłądać, póki lewaki marczewskie nie usuną
https://www.sadistic.pl/najnowsze-obrady-w-europie-zachodniej-vt458874.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do: falco /nie Pan!, wg.zyczenia/ niezalogowany
30 września 2017r. o 8:56
Proszę się uczyć od Pana Altera.
Przedstawia problem merytorycznie,
podaje źródło i dobrze się go czyta.
Postepuje profesjonalnie!
Pana natomiast nadal należy nazywać złodziejem intelektualnym.
Dlaczego Pan Kazimierz Marczewski nie reaguje na tak ewidentne łamanie przez falco m.in.prawa autorskiego jest zastanawiające!
Może dlatego, że falco prezentuje wręcz obsesyjna nienawiść do Polaków, katolików, PiS-u i legalnie wybranego rządu - bo to jest ewidentnie w interesie i ku zadowoleniu administratora?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 9:01
PO i .N podobnie postepuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kocham po niezalogowany
30 września 2017r. o 9:13
po i nowoczesna jak cała inna lewica już dawno powinny być zdelegalizowane, a przywódców i członków wysłać na bliski wschód, żeby kopali studzienki dla tych bezbronnych dzieciątek uciekających przed wojną. A dlaczego wy Kocham Bolec.Info ić ich tam? bo na ...y nie będę już płacił złamanego grosza, nawet jakby w więzieniu siedzieli.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~HAHA niezalogowany
30 września 2017r. o 9:17
A co jest najlepsze? Że przy następnych wyborach Pis nie będzie musiał specjalnie wydawać pieniędzy na kampanie. A dlaczego? Bo pO po chwilę po upadku ze stanowiska zaczęło robić tą kampanie wszelkimi samozaoraniami :) Al to mało. Kulminacja nastąpi tuż przed wyborami :D Nie mogę się tego doczekać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 9:20
~~Do: falco /nie Pan!, wg.zyczenia/ napisał(a):
Może dlatego, że falco prezentuje wręcz obsesyjna nienawiść do Polaków, katolików, PiS-u i legalnie wybranego rządu - bo to jest ewidentnie w interesie i ku zadowoleniu administratora?


przestań gościu pierdzielić ...:]
do jakich ''Polaków'' mówisz o prawdziwych patriotach czy tych spod chorągiewek onr?
jakich ''katolików'' ?
katolików zawsze zostawiam w spokoju a ''katoli '' już nie
więc nie uogólniaj bo w swoim zacietrzewieniu starasz się zatrzeć różnicę w tym co pisze i nie raz wyjaśniałem
co do pisu masz częściową rację -mam torsje ''emocjonalne torsje '' kiedy widzę KC pisu bo jakbym widział KC PZPR
a legalności rządu nie podważałem i nie podważam
(jeśli znajdziesz tu mój wpis o tym że napisałem że ten rząd nie jest legalny ''posypię głowe popiołem ...hahaha)


i chyba największa twoja bzdura -a jaki to interes i zadowolenie ma z moich wpisów administrator?
wyjaśnij mi tą tajemnicę ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kończy niezalogowany
30 września 2017r. o 9:24
się czas kreowania niemieckiej POlityki w Polskich mediach.goebelsy won ze swoją propagandą do siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 9:27
Obrazasz katolikow, katoli, mo(c)herow, ksiezy i Kosciol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza