Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 10:06
falco
do jakich ''Polaków'' mówisz o prawdziwych patriotach czy tych spod chorągiewek onr?
jakich ''katolików'' ?



wyjaśnij mi tą tajemnicę ...[/c napisał(a):
a CO TY PIZDO NIEMIECKA WIESZ O ONR? chyba tylko tyle co ci tvn powie pizdzielcu szwabski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisior niezalogowany
30 września 2017r. o 10:18
falco napisał(a):
~~Do: falco /nie Pan!, wg.zyczenia/ napisał(a):
Może dlatego, że falco prezentuje wręcz obsesyjna nienawiść do Polaków, katolików, PiS-u i legalnie wybranego rządu - bo to jest ewidentnie w interesie i ku zadowoleniu administratora?


przestań gościu pierdzielić ...:]
do jakich ''Polaków'' mówisz o prawdziwych patriotach czy tych spod chorągiewek onr?
jakich ''katolików'' ?
katolików zawsze zostawiam w spokoju a ''katoli '' już nie
więc nie uogólniaj bo w swoim zacietrzewieniu starasz się zatrzeć różnicę w tym co pisze i nie raz wyjaśniałem
co do pisu masz częściową rację -mam torsje ''emocjonalne torsje '' kiedy widzę KC pisu bo jakbym widział KC PZPR
a legalności rządu nie podważałem i nie podważam
(jeśli znajdziesz tu mój wpis o tym że napisałem że ten rząd nie jest legalny ''posypię głowe popiołem ...hahaha)


i chyba największa twoja bzdura -a jaki to interes i zadowolenie ma z moich wpisów administrator?
wyjaśnij mi tą tajemnicę ...


falco nie tlumacz swojej propagandy , bzdury wypisujesz i próbujesz sie wybielac i tłumaczyc, twoje wypowiedzi szerzą nienawisc , opwoidasz o rzeczach niestworzonych i wynajdujesz jakies dziwne porównania i tematy poto tylko żeby oczernić PIS . poguc sie chłopie z tym że już nie będzie jak było. Z pisu robisz PZPR a Pis tylko prubuje wprowadzac standardy takie jakie są w Niemczech i w całej unii. Ale ty widze masz zabetonowany mózg TVN.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~?? niezalogowany
30 września 2017r. o 11:02
~~Do: Pana Kazimierza Marczewskiego napisał(a): Zwracam uwagę, że internauta falco dokonuje kradzieży cudzych tekstów a nastepnie jako swoje prezentuje na tym portalu. Dokonuje tzw. kradzieży intelektualnej bo nie podaje źródła. Robi to na tym portalu nagminnie.
Zwraca mu się uwagę, ale on to ignoruje lub opatruje infantylnym tekstem: hahaha...
Do Pana obowiązków należy dbanie o o przestrzeganiu prawa autorskiego.
Proszę wiec zatem o zdyscyplinowanie.
??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ustawa o esbekach niezalogowany
30 września 2017r. o 11:17

Od jutra 39 tys. b. funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL z niższymi emeryturami

Prawie 39 tys. byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa PRL, od 1 października, będzie miało obniżone emerytury i renty na mocy tzw. ustawy dezubekizacyjnej - wynika z informacji uzyskanych przez dziennikarzy w MSWiA.


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/od-jutra-39-tys-b-funkcjonariuszy-aparatu-bezpieczenstwa-prl-z-nizszymi-emeryturami/0yxe3m9
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poznanie Tuska niezalogowany
30 września 2017r. o 11:18
"W Unii poznali się na Tusku: Gdyby był intelektualista, poradziłby sobie w UE. Sam PR nie wystarczy";

"Co łączy Brexit, wybory w USA i debatę o sądach w Polsce?
Trolle opłacani i sterowani z zewnątrz".

Czytasz i więcej wiesz /bez manipulacji/ - portal:
niezalezna.pl

A jak jest na bolec., oczywiście w temacie trolle...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~reparacje - dokument ONZ niezalogowany
30 września 2017r. o 11:21
To przełom w sprawie reparacji? Poseł PiS ujawnia dokument ONZ z 1969 roku

https://www.wprost.pl/kraj/10078373/To-przelom-w-sprawie-reparacji-Posel-PiS-ujawnia-dokument-ONZ-z-1969-roku.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ubecy stracà swoje emerytury niezalogowany
30 września 2017r. o 11:23
Jutro nastanie wreszcie sprawiedliwość. Ponad 39 tys ubeków straci swoje wysokie emerytury


http://telewizjarepublika.pl/jutro-nastanie-wreszcie-sprawiedliwosc-ponad-39-tys-ubekow-straci-swoje-wysokie-emerytury,54594.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niemcy muszą zapłacić! niezalogowany
30 września 2017r. o 11:28
Reparacje oczywiście i to jak najszybciej lekko licząc 6 bilionów dolarów.

Każdy Polak spotykając Niemca musi mu to powiedzieć. A Ci, którzy przeżyli wojnę, utracili członków rodziny i do chwili obecnej zmagają się z jej skutkami - wykrzyczeć - w twarz! - bo oni udają Greka, a są przeciez "spadkobiercami" morderców


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.