Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Publiczne pieniądze dla grupy kolesi niezalogowany
30 września 2017r. o 11:30
"Szczytna idea tak ładnie przedstawiona przez panią premier zdążyła się zdegenerować zanim w ogóle ktoś próbował ją wcielić w życie. Ale kto miał próbować? Partyjni działacze bez kompetencji, posadzeni tam, żeby z pożytkiem dla partii wydać publiczną kasę? A to dopiero pierwsze 19 ze 100 milionów przeznaczonych do roztrwonienia tylko w tym roku. Fundacja ma zagwarantowane wpływy ze spółek Skarbu Państwa na najbliższe 10 lat, więc pożywią się z niej także następcy. Bo chyba nikt nie ma złudzeń - wszystko to co z publicznymi pieniędzmi robi dzisiaj PiS, jutro będą robić jego następcy."

https://opinie.wp.pl/kataryna-publiczne-pieniadze-dla-grupy-kolesi-6171366427354753a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rosjanie zostali na Białorusi !!! niezalogowany
30 września 2017r. o 11:39

A jednak! Rosyjscy żołnierze zostali na Białorusi


W wywiadzie dla agencji Reuters szef ukraińskiego sztabu generalnego generał Wiktor Mużenko powiedział, że Rosja po zakończonych niedawno ćwiczeniach pozostawiła na Białorusi żołnierzy, mimo że obiecała tego nie robić.


http://telewizjarepublika.pl/a-jednak-rosyjscy-zolnierze-zostali-na-bialorusi,54589.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~; niezalogowany
30 września 2017r. o 11:43
i co to ma wspólnego z ,,co z poparciem dla PIS" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to nie czytaj niezalogowany
30 września 2017r. o 11:46
~~; napisał(a): i co to ma wspólnego z ,,co z poparciem dla PIS" ?



nie czytaj , nikt ci nie karze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 11:48
"Dodała też, że Rzepecki wystąpił "przeciwko jednemu z kolegów z klubu PiS i stąd taki, a nie inny wniosek". ( Becia Mazurek)

Zapowiedź , że zagłosuje za uchyleniem immunitetu to brak lojalności według PIS-u:D

http://fakty.interia.pl/polska/news-rzepecki-o-decyzji-pis-jestem-zszokowany,nId,2446993
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 11:48
~~to nie czytaj napisał(a):
~~; napisał(a): i co to ma wspólnego z ,,co z poparciem dla PIS" ?



nie czytaj , nikt ci nie karze :)

No wiem, ale zadałem konkretne pytanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 11:50
~~ napisał(a):
~~to nie czytaj napisał(a):
~~; napisał(a): i co to ma wspólnego z ,,co z poparciem dla PIS" ?



nie czytaj , nikt ci nie karze :)

No wiem, ale zadałem konkretne pytanie.


to ma wspolnego , ze rzad powinien jakos zareagowac na to , ze rosjanie zostawili tam swoje wojska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~; niezalogowany
30 września 2017r. o 11:57
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~to nie czytaj napisał(a):
~~; napisał(a): i co to ma wspólnego z ,,co z poparciem dla PIS" ?



nie czytaj , nikt ci nie karze :)

No wiem, ale zadałem konkretne pytanie.


to ma wspolnego , ze rzad powinien jakos zareagowac na to , ze rosjanie zostawili tam swoje wojska

Tusk już się tym zajmuję z merkelową. A nie sorry oni nie są ciemnoskórzy. To jednak kaczyński musi się tym zająć, ale nie ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza