Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~do Falco niezalogowany
30 września 2017r. o 12:42
Przepraszam w każdym z krajów. Finlandia, usa, dania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 12:49
wiesz ile łożą i jak długo na wyszkolenie takiego ''żołnierza''?

cztery niedziele ?

a ty tu chcesz za antoniem tylko tworzyć ''mit ''
wiesz ilu wotowców brało udział w ostatnich manewrach ?
olśnij mnie ...
wiesz coś o ich dozbrajaniu w te karabinki które nawet kompletnych prób nie przeszły ?
no i jak to się stało że Duda nawet wyraził sprzeciw i kogoś tam -zapewne wiesz -nie nominował

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 września 2017r. o 12:52
Wartość polskiej gospodarki wzrosła do 619,4 mld dol. - wynika z naszych wyliczeń. W ciągu dwunastu miesięcy zyskała aż 188,7 mld dol. Wszystko dzięki rosnącym jak na drożdżach zyskom firm i poprawie kondycji budżetu państwa.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wartosc-polskiej-gospodarki-microsoft-google,52,0,2370612.html

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Falco niezalogowany
30 września 2017r. o 12:55
A wiesz że u nas to dopiero sie zaczyna tworzyć. Miało sie zacząć za klicha ale wtopił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 13:04
być może że od niego ,tego nie wiem ..
ale wiem czym jest np . w Danii czy Belgii fOrmacja zwana OC a nie jak u nas szumnie WOT ...
tam się szkoli cywili do służby pomocniczej a u nas wmawia się poprzez nazwę że to ''obrona terytorialna ''
zauważasz pewną różnicę ?
dostrzegalną różnicą jest sposób szkolenia pomiędzy np . Belgią a USA
tyle że realnie Polsce jest bliżej jednak do Belgii a to ze względu na braki sprzętowe jak i zasoby kadrowe
:)
tego nie przeskoczysz chociaż chciałbyś jak widzę zrobić Polskę potęgą militarną

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Falco niezalogowany
30 września 2017r. o 13:16
Nie wiesz co myślę i co uważam. Drażni Cię nazwa czy Antoni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 13:19
~~do Falco napisał(a): Nie wiesz co myślę i co uważam. Drażni Cię nazwa czy Antoni?



to konfitura bezczelna, tego manipulatora wszystko drazni ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 13:23
oczywiście że Antoni

bo w sumie małym ,normalnym działaniom przypisuje górnolotne określenia ...
samo to -''piąta siła w armii''
jaka ''siła ''?
ot troszkę młodych co to chcą ''liznąć wojska '' trochę się pobawić na jakiejś namiastce poligonu i jeszcze mieć za to zapłacone ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza