Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 12:09
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~to nie czytaj napisał(a):
~~; napisał(a): i co to ma wspólnego z ,,co z poparciem dla PIS" ?



nie czytaj , nikt ci nie karze :)

No wiem, ale zadałem konkretne pytanie.


to ma wspolnego , ze rzad powinien jakos zareagowac na to , ze rosjanie zostawili tam swoje wojska


tak ...
wysłać ''emisariusza ''
najlepiej antonia w obstawie wotowców ...

jestem za ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~?? niezalogowany
30 września 2017r. o 12:10
falco napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a):
~~to nie czytaj napisał(a):
~~; napisał(a): i co to ma wspólnego z ,,co z poparciem dla PIS" ?



nie czytaj , nikt ci nie karze :)

No wiem, ale zadałem konkretne pytanie.


to ma wspolnego , ze rzad powinien jakos zareagowac na to , ze rosjanie zostawili tam swoje wojska


tak ...
wysłać ''emisariusza ''
najlepiej antonia w obstawie wotowców ...

jestem za ...


acha , czyli uwazasz , ze nic sie nie stalo ? a co tam , nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 12:18
a co się stało?
co mnie obchodzi że np. sąsiad kłóci się z sąsiadką ?
co mnie mogą interesować sporu Rosji z Ukrainą ?

ale obchodzi to że nasz ''rząd '' chce w to ingerować bo w następstwie tego POLSCY żołnierze mogą narażać się na OBCEJ ziemi w imię NIE POLSKICH interesów ...


pytanie -dlaczego to nie Niemcy tworzą swoje ''stałe siły '' w Polsce tylko ''jankee''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Falco niezalogowany
30 września 2017r. o 12:20
Co masz do wot?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
30 września 2017r. o 12:25
falco napisał(a): a co się stało?
co mnie obchodzi że np. sąsiad kłóci się z sąsiadką ?
co mnie mogą interesować sporu Rosji z Ukrainą ?

ale obchodzi to że nasz ''rząd '' chce w to ingerować bo w następstwie tego POLSCY żołnierze mogą narażać się na OBCEJ ziemi w imię NIE POLSKICH interesów ...


pytanie -dlaczego to nie Niemcy tworzą swoje ''stałe siły '' w Polsce tylko ''jankee''?



zapytaj rzadu , widocznie taka jest POtrzeba ... POwinienes kandydowac na posla lub prezydenta ... przeciez kazdy moze ... :) falco wszech wiedzàcy , haha

moje ip - 79.56.xxx.xxx.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 września 2017r. o 12:28
dobrze piszesz
mój syn dostał właśnie powołanie do rezerwy i klnie aż strach zacytować to co myśli o Macierewiczu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 września 2017r. o 12:28
w sumie nic oprócz tego że dali sie ''kupić '' za 500+i teraz udają żołnierzy raczej bawiąc się w ''żołnierkę ''
cztery niedziele w miesiącu maja z nich zrobić ''polski specnaz ''?
litości ...
inaczej by ''zapiali '' będąc w tym starym wojsku ...tym które z chłopców robiło mężczyzn ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ip- 79.56.xxx.xxx. niezalogowany
30 września 2017r. o 12:31
falco napisał(a): w sumie nic oprócz tego że dali sie ''kupić '' za 500+i teraz udają żołnierzy raczej bawiąc się w ''żołnierkę ''
cztery niedziele w miesiącu maja z nich zrobić ''polski specnaz ''?
litości ...
inaczej by ''zapiali '' będąc w tym starym wojsku ...tym które z chłopców robiło mężczyzn ;)


no widze , ze nie zauwarzyles ,ze czasy PZPR i techniki szkolenia sie zmieniajà ...

IP- 79.56.xxx.xxx
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza