Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~daj ciumka niezalogowany
16 maja 2023r. o 6:01
~~Ciemnozielony Orlik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Herr Jurko napisał(a): Postawili Breżniewa na nogi żeby naobiecywał elektoratowi na Ostatnim Kongresie PiS, dzień później do Krakowa wpadł Donald Tusk i zmasakrował wypociny szczerbatego Jarosława, teraz bez balkonika i pampersa się nie obejdzie .


Dzień dobry Janusz już wstałeś tak wcześnie


Jak to wcześnie , nigdy ie pracowałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci piSS niezalogowany
16 maja 2023r. o 9:47
https://youtu.be/2EHgYM_YCHU

Tu nie chodzi o dzieci ale o utrzymanie władzy i złodziejstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Mina niezalogowany
16 maja 2023r. o 13:24
~~Bandyci piSS napisał(a): https://youtu.be/2EHgYM_YCHU

Tu nie chodzi o dzieci ale o utrzymanie władzy i złodziejstwo

Ale tępy naród cieszy się bo kradnie ale dano.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
16 maja 2023r. o 13:46
800+

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrajca kaczor niezalogowany
16 maja 2023r. o 15:40
Polacy nie widzą ze pisowscy prowadzą Polskę do całkowitych rozbiorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
16 maja 2023r. o 16:07
~~Brawo PiS napisał(a): 800+

Brawo PiS


Ciekawe z czego ci dadzą jak ja i mi podobni zlikwidują firmy, które dożynają podatkami, aby dać darmozjadom na 800+.
Nadrukują i będziesz miał darmozjadzie chleb po 50zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
16 maja 2023r. o 16:26
~~Płomiennorudy Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo PiS napisał(a): 800+

Brawo PiS


Ciekawe z czego ci dadzą jak ja i mi podobni zlikwidują firmy, które dożynają podatkami, aby dać darmozjadom na 800+.
Nadrukują i będziesz miał darmozjadzie chleb po 50zł.


właśnie dlatego uważam niejakiego morawieckiego za jednego z największych szkodników ...
prawdziwy premier kraju robił by wszystko by polskie firmy chronić a nie doprowadzać je do ruiny lub upadłości dając jednocześnie wszelkie ulgi i ''fory'' obcokrajowcom i ich firmom...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
16 maja 2023r. o 16:31
~~Płomiennorudy Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo PiS napisał(a): 800+

Brawo PiS


Ciekawe z czego ci dadzą jak ja i mi podobni zlikwidują firmy, które dożynają podatkami, aby dać darmozjadom na 800+.
Nadrukują i będziesz miał darmozjadzie chleb po 50zł.


Nie biadoli zamiast do Dubaju na dwa tygodnie polecisz do Egiptu na tydzień. Biznesmenie.
Tylko nie rozumiem Falkonettiego o co on walczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.