Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Bronek z ruskiej budy niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:04
Inteligenta ,tu widocznie brakuje . POzdrawiam moich wyborców i łącze się w BULLU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falkonetti niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falkonetti napisał(a): lub dorżnij tą watahę ...;D
kto to doradzał? ;D

a przypomnij Lucjan jak to chciano Polaków ekspediować na Madagaskar...
przypomnij jakie to piSSdzielcy mieli pomysły...

czy napiszesz że nic o tym nie wiesz...;D



Watahę chciał dożynać i patroszyć i wyprawiać skóry Palikot , nie wiem czy Przemek w tym też by uczestniczył .
Dobrze mnie znasz , nic nie wiem o ekspediowaniu Polaków na Madagaskar , nie oglądam TVN , napisz co wiesz - odpowiem .
Dopisane 15.05.2023r. o godz. 18:39:O jedno i za dużo


no to odszukaj Lucjanie wypowiedź posłani piSS niejakiej Beaty Mateusiak-Pieluchy i jej zapędach by niesfornych Polaków wysyłać na Madagaskar...;D

a skoro sam tu wspomniałeś tego obleśniaka to napomknę ci że kiedyś tu wyżalał się jak to nieproszony wszedłem na jego fejsbukowe konto ...;D
a dzisiaj wcześnie rano łgarz sam to zrobił wbijając się na moje starając się jak mógł by i tam tworzyć swoje ''szambo'' ...
tylko dostał kilka kopów i nagle jak za działaniem czarodziejskiej różdżki wszystkie posty znikły...;D
tylko dupek jakby zapomniał że nie mam żadnych trudności ze zrzutami ekranu ...;D
tchórzliwy skunks boi się tu zalogować więc tam się pojawił...;D

a tu kop,kop i po ''zawodniku'' ....;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aleksander niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:09
Też POzdrawiam . Aktualnie na odwyku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:12
Szach mat.
Donald Tusk proponuje przyjąć w Sejmie już teraz waloryzację 800+.
No i jak tam PIS-dy , rozumiem, że popieracie i przegłosujecie to bez problemu. ? Przyszedł pszczelarz Donald Tusk
i oklepał na czerwono dupę trutnia Kaczyńskiego
W 5 minut załatwił całą pisowską szczujnię .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Floryda Panters niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:14
Elita III RP . Same Qurwy , głupki i złodzieje . Takie są fakty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:18
Tusk powiedział "sprawdzam" i zaproponował Kaczyńskiemu, aby wprowadzić 800 plus od 1 czerwca na Dzień Dziecka, a nie od Nowego Roku.
Tusk do oszczanego trutnia :" W naszym ulu panuje wolność i każdy może zadać pytanie ?". Hahaahahahahahahahahaha.
Genialne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leming niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:46
Hahaha.........hahaha...o o so choci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zalewska niezalogowany
15 maja 2023r. o 19:52
Przypominam po raz n-ty, bo to mówi wszystko o tej bandzie.
Ludzie z PiS okradali kontenery z odzieżą dla PCK‼️
Z używaną odzieżą i dla PCK‼️
Kaczy złodzieje podpier....lą wszystko, co możliwe.
Wiemy nawet, kto sobie za te ukradzione najbardziej potrzebującym pieniądze wstawił w japę pół kilo porcelany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza