Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Zgniły Przypołudnik niezalogowany
15 maja 2023r. o 21:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marta napisał(a): PiS próbuje ucieczki do przodu, boi się, że przegra . - 800 plus to kiełbasa wyborcza warta niewiele ponad 500 zł . PiS jedną ręką daje 800 plus, a drugą wyciąga dwa razy tyle .



Co napiszesz o " babcinym " 1500 + Tuska , znajdzie pieniądze w Zokopanem , jest tam dziś , wykopie ? .


ja pierdziu kaczor i donald licytują się przed wyborami
poczekam ,kto obieca (wincyj),oddam głos na niego , jakom EMERYT
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kuningamia niezalogowany
15 maja 2023r. o 22:06
Nadchodzi otrzeźwienie :
"Nie ma sensu mówić o przystąpieniu Ukrainy do NATO, dopóki nie wygra wojny – poinformował w poniedziałek szef sojuszu Jens Stoltenberg."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
15 maja 2023r. o 22:07
Mój próg to 35 % . Farezeusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
15 maja 2023r. o 22:14
Donut, ja t krec ja ljublju

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AUTOSTRADA ZA DARMO niezalogowany
15 maja 2023r. o 22:25
Ten głupek donsld . Co on se myśli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ormowiec z pełoooooooo niezalogowany
15 maja 2023r. o 22:32
Ormo i ubekom waloryzację emeryturę. Szlak trwało to jest . HAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurko niezalogowany
16 maja 2023r. o 5:34
Postawili Breżniewa na nogi żeby naobiecywał elektoratowi na Ostatnim Kongresie PiS, dzień później do Krakowa wpadł Donald Tusk i zmasakrował wypociny szczerbatego Jarosława, teraz bez balkonika i pampersa się nie obejdzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnozielony Orlik niezalogowany
16 maja 2023r. o 5:41
~~Herr Jurko napisał(a): Postawili Breżniewa na nogi żeby naobiecywał elektoratowi na Ostatnim Kongresie PiS, dzień później do Krakowa wpadł Donald Tusk i zmasakrował wypociny szczerbatego Jarosława, teraz bez balkonika i pampersa się nie obejdzie .


Dzień dobry Janusz już wstałeś tak wcześnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza