Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jurko61 niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 14:18
~~Ry napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dbl napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ry napisał(a): Peło niszczy zabezpieczenia na granicy?
POdobno chcą prosić Białorusinów o POmoc w odzyskaniu władzy.


Niedorozwoju ty myślisz że te kłębki drutu stanowią dla uchodźców jakąś przeszkodę ,wystarczy 3 metrowa deska którą rzucasz na górę i swobodnie przechodzisz jak przez kładkę na strumyku .

Tak, bo tak cię TVN 24 poinstruował, to jedź tam zademonstrować może będziesz w faktach po faktach.

~~Ry napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dbl napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ry napisał(a): Peło niszczy zabezpieczenia na granicy?
POdobno chcą prosić Białorusinów o POmoc w odzyskaniu władzy.


Niedorozwoju ty myślisz że te kłębki drutu stanowią dla uchodźców jakąś przeszkodę ,wystarczy 3 metrowa deska którą rzucasz na górę i swobodnie przechodzisz jak przez kładkę na strumyku .

Tak, bo tak cię TVN 24 poinstruował, to jedź tam zademonstrować może będziesz w faktach po faktach.

Ryś spij spokojnie ,WOT czuwa . A co tam w świecie wg.TVP Info ? Jak ruszą z tego ,,Zapada'' na nasz katolicki kraj ,to kto nas obroni , Watykan i Orban , nasi przyjaciele , jakich obecnie mamy ? Qtas ,jesteśmy sami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 14:28
pis.debi.le skłócili Polaków ze sobą i z całym światem, zadłużyli, zrujnowali i ośmieszyli Polskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald Tusk niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 14:58
to ja skłóciłem Polaków proszę o tym nie zapominać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ry niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 15:05
Oki ja śpię spokojnie póki rządzi PiS. Może ktoś bardziej wykształcony wytłumaczy mi po co ci ludzie w błocie rozp.......ją zabezpieczenia na granicy? Kim oni są?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inka corka lesnika niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 15:05
~~Donald Tusk napisał(a): t
~~Donald Tusk napisał(a): to ja skłóciłem Polaków proszę o tym nie zapominać .

Yebiesz ,zdradzieckie mordy ,gorszy sort to nie skłócenie ,bez przesady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 15:08
~~Ry napisał(a): Oki ja śpię spokojnie póki rządzi PiS. Może ktoś bardziej wykształcony wytłumaczy mi po co ci ludzie w błocie rozp.......ją zabezpieczenia na granicy? Kim oni są?

Wytłumaczę Ci ,nie pytam o twoje wykształcenie ,mogę to zrobić nawet na leżąco .Ile lat szkoły dałeś radę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zimowit niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 15:21
~~zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ry napisał(a): Oki ja śpię spokojnie póki rządzi PiS. Może ktoś bardziej wykształcony wytłumaczy mi po co ci ludzie w błocie rozp.......ją zabezpieczenia na granicy? Kim oni są?

Wytłumaczę Ci ,nie pytam o twoje wykształcenie ,mogę to zrobić nawet na leżąco .Ile lat szkoły dałeś radę ?


Co gnojarzu ,świadectw nie możesz się doliczyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ry niezalogowany
30 sierpnia 2021r. o 15:21
~~zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ry napisał(a): Oki ja śpię spokojnie póki rządzi PiS. Może ktoś bardziej wykształcony wytłumaczy mi po co ci ludzie w błocie rozp.......ją zabezpieczenia na granicy? Kim oni są?

Wytłumaczę Ci ,nie pytam o twoje wykształcenie ,mogę to zrobić nawet na leżąco .Ile lat szkoły dałeś radę ?


To ja pytam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza