Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz z Gościszowa odmówił katolickiego pogrzebu bo nie widywał zmarłego w kościele?
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:21
~~Mia88 napisał(a): I słusznie. Skoro nie uczestniczy w życiu kościoła to po co pogrzeb katolicki? Chrzest czy komunia to nie wszystko. A potem płacz Bo Ksiądz nie chce mszy odprawić czy przyjść na pogrzeb. Skoro jest taki człowiek ateistą to niech ma pogrzeb świecki i tyle w temacie

A skad wiesz ze do miasta nie przyjeżdżał do Kościoła. Ja np.nie chodzę do swojej parafii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:22
Ksiądz w Gościszowie najlepiej niech się pakuje i wraca tam skąd przybył bo inaczej wywieziemy go na taczkach razem z jego kochanka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:23
~~Xyz napisał(a): Ksiądz w Gościszowie najlepiej niech się pakuje i wraca tam skąd przybył bo inaczej wywieziemy go na taczkach razem z jego kochanka.

O proszę i co raz więcej informacji o super księdzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Okopany niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:31
~~Ludwik napisał(a): Stek kłamstw. Pan został pochowany, ciało leży, jakoś każdy kto chciał, to był. Byłem, widziałem, zastrzeżeń nie mam. Najlepsze, że rodzina powiedziała: „to niech go MOPS pochowa” - i się wypięła, a ksiądz przyjął.

Sam szukał do nich kontaktu żeby zgłosili pogrzeb i pytał po wiosce o nich…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:31
~~Mia88 napisał(a): I słusznie. Skoro nie uczestniczy w życiu kościoła to po co pogrzeb katolicki? Chrzest czy komunia to nie wszystko. A potem płacz Bo Ksiądz nie chce mszy odprawić czy przyjść na pogrzeb. Skoro jest taki człowiek ateistą to niech ma pogrzeb świecki i tyle w temacie

Wiesz co znaczy ateista bo mi się wydaje ze nie znasz znaczenia słowa które piszesz,a tak po drugie znałaś/znałeś zmarłego ze używasz zwrotu którego nie znasz znaczenia .Kto to jest ateista?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Laurencja niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:33
TO jasne Faryzeusz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Natalia niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:33
Ksiądz Janusz znany jest, że potrafi robić problemy związane z pogrzebem. Zwłaszcza kiedy ludzie przeżywają osobiste tragedie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
22 maja 2021r. o 14:34
~~Okopany napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ludwik napisał(a): Stek kłamstw. Pan został pochowany, ciało leży, jakoś każdy kto chciał, to był. Byłem, widziałem, zastrzeżeń nie mam. Najlepsze, że rodzina powiedziała: „to niech go MOPS pochowa” - i się wypięła, a ksiądz przyjął.

Sam szukał do nich kontaktu żeby zgłosili pogrzeb i pytał po wiosce o nich…

No to zgłosili tel.przeciez pisze w artykule jednemu księdzu w jednej wiosce ,drugiemu w drugiej i nawet sam klecha zadzwonil na drugi dzień po śmierci przeczytaj artykuł dopiero pisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza