Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sikorek już nie ma, pozostały kikuty drzew i niesmak
~~Michał niezalogowany
13 lipca 2023r. o 9:50
Precz z ekologami!!! W końcu będzie ścieżka rowerowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna Ryżewska niezalogowany
13 lipca 2023r. o 10:57
Proszę Państwa, w oparciu o obowiązujące prawo wiem, że niektóre drzewa w naszym mieście wycinane są BEZPRAWNIE - mam na myśli wycinkę drzew w okresie lęgowym ptaków!
Zgłaszałam sprawę na policję, do Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej (jest tam wydział zajmujący się wycinką drzew - proszę prosić o kontakt z panią Izabelą), a także do Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom.
Na półtorastronicowe pismo ponad trzydziestu osób dyrektor MZGM odpisał dwoma zdaniami, a pismo było szczegółowe i dotyczyło kilku ODRĘBNYCH spraw traktowania drzew w naszym mieście, również w kontekście dobrostanu zwierząt.
Pan prezydent Piotr Roman wie, że źle się dzieje pod tym względem w naszym mieście, ponieważ został o tym poinformowany odrębnym pismem - pismo do MZGM zostało złożone w sekretariacie prezydenta pod hasłem "Do wiadomości".
I co?
I nic.
Prawo sobie, urzędnicy sobie.
Bardzo przykro.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna Ryżewska niezalogowany
13 lipca 2023r. o 11:13
Wycinkę jabłoni, na której żyły i mnożyły się ptaki (także jeden z gatunków chronionych) wstrzymano po wezwaniu policji. Dodam, że wycinkę usiłowała podjąć firma inna niż Ogrody Jagielski, wysłana na miejsce przez pracownicę MZGM. Policja umorzyła postępowanie, które podjęła w wyniku mojej interwencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Forsycja niezalogowany
13 lipca 2023r. o 11:48
~~Anna Ryżewska napisał(a): Wycinkę jabłoni, na której żyły i mnożyły się ptaki (także jeden z gatunków chronionych) wstrzymano po wezwaniu policji. Dodam, że wycinkę usiłowała podjąć firma inna niż Ogrody Jagielski, wysłana na miejsce przez pracownicę MZGM. Policja umorzyła postępowanie, które podjęła w wyniku mojej interwencji.

No i brawo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Sałata niezalogowany
13 lipca 2023r. o 12:05
https://www.tiktok.com/@1nienaganna1/video/7062395004362165509
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Kolendra niezalogowany
13 lipca 2023r. o 12:09
A Jak tam poprawka spieprzonej jezdni na Łukasiewicza? XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
13 lipca 2023r. o 13:34
Drogi są do jeżdżenia , a nie sadzenia drzew i hodowli ptaków.
Urzędnik ma służyć ludziom a nie ptakom.
Jak chce służyć ptakom to niech sobie kurnik założy, tylko daleko ode mnie żeby nie śmierdziało.
Dobro człowieka jest ważniejsze niż dobro sikorek.
A jak komuś tak bardzo potrzeba drzew to niech się wyprowadzi do lasu póki jeszcze jest bo tam się wycina dziesiątki hektarów i jakoś ci tzw ekolodzy zdają się tego nie zauważać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anna niezalogowany
13 lipca 2023r. o 13:54
~~Jan napisał(a): Drogi są do jeżdżenia , a nie sadzenia drzew i hodowli ptaków.
Urzędnik ma służyć ludziom a nie ptakom.
Jak chce służyć ptakom to niech sobie kurnik założy, tylko daleko ode mnie żeby nie śmierdziało.
Dobro człowieka jest ważniejsze niż dobro sikorek.
A jak komuś tak bardzo potrzeba drzew to niech się wyprowadzi do lasu póki jeszcze jest bo tam się wycina dziesiątki hektarów i jakoś ci tzw ekolodzy zdają się tego nie zauważać.


Jak chce Pan żyć na betonowej pustyni, to proszę. Ja - nie. Czy się to Panu podoba czy nie - ludzie są częścią ekosystemu, a jeśli ten ostatni się narusza, chorujemy także i my. Proszę najpierw o przeczytanie choćby jednego tekstu o roli drzew w przyrodzie, a potem "pseudomędrkowanie". Argumentacja winna opierać się o wiedzę, a nie o "widzimisię".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!