Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

1428
Seifer
16 lipca 2010r. o 9:03
Na wszytskie stanowiska 2 lata stazu i znajomosc jezyka angielskiego i niemieckiego. Nieststy ja odpadam w przedbiegach ... :D

Zmoderowano 16.07.2010 godz.14:51 - powód: Dubel (hekko)

Uśmiech na twarzy nie zawsze odzwierciedla faktyczny stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 lipca 2010r. o 13:32
byłem na rozmowie o pracę w poniedziałek i tak się zastanawiam czy do mnie jeszcze zadzwonią? może ktoś z was tez teraz składał tam podanie ?dzwonili do was?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 13:38
Seifer napisał(a): Na wszytskie stanowiska 2 lata stazu i znajomosc jezyka angielskiego i niemieckiego. Nieststy ja odpadam w przedbiegach ... :DDopisane 16.07.2010r. o godz. 09:03:Na wszytskie stanowiska 2 lata stazu i znajomosc jezyka angielskiego i niemieckiego. Nieststy ja odpadam w przedbiegach ... :D


I to właśnie jest chore w naszym kraju. Niech ci co inwestuja w naszym kraju uczą sie polskiego. Ale tak sobie pozwoliliśmy i mamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 14:36
no ja też złożyłam podanie no i czekam,a tak apropo narzekania:to my Polacy umiemy robić najlepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
16 lipca 2010r. o 14:43
no własnie
a te wpisy o znajomości języka obcego to są po prostu żenujące :D
to Wy w 21 wieku nie znacie jeszcze angielskiego, albo żadnego innego języka obcego?? :|
nie mieliście nigdy ochoty nauczyć się dla samych siebie? w całym świecie się dogadacie i dacie sobie radę wszędzie, znając język, no chyba że nikt z tych marud nie wyściubia nosa poza Bolesławiec

ja myślę, że to wstyd się przyznać tak publicznie że się ani be, ani me w żadnym obcym języku :|

Zmoderowano 16.07.2010 godz.20:09 - powód: korekta błędu :) (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 16:48
mała Mi napisał(a): no własnie
a te wpisy o znajomości języka obcego to są po prostu żenujące :D
to Wy w 21 wieku nie znacie jeszcze angielskiego, albo żadnego innego języka obcego?? :|
nie mieliście nigdy ochoty nauczyć się dla samych siebie? w całym świecie się dogadacie i dacie sobie radę wszędzie, znając język, no chyba że nikt z tych marud nie wyściubia nosa poza Bolesławiec

ja myślę, że to wstyd się przyznać tak publicznie że się ani be, ani me w żadnym obcym języku :|


Posłuchaj, język angielski znam bardzo dobrze i wykorzystuję go jak wyjężdżam za granicę, a jak jestem w Polsce chcę posługiwać sie w języku polskim.

Zmoderowano 16.07.2010 godz.20:10 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
16 lipca 2010r. o 16:59
~ napisał(a):

Posłuchaj, język angielski znam bardzo dobrze i wykorzystuję go jak wyjężdżam za granicę, a jak jestem w Polsce chcę posługiwać sie w języku polskim.


no i jeszcze tupnij nóżką, że taki jesteś bardzo bardzo oburzony :D
przecież to takie straszne, no normalnie zakrawa na mobbing, rasizm i może nawet troche faszyzmu, że będziesz musiał coś przeczytać lub powiedzieć (czasem) po angielsku w pracy :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 17:10
mała Mi napisał(a): no i jeszcze tupnij nóżką, że taki jesteś bardzo bardzo oburzony :D
przecież to takie straszne, no normalnie zakrawa na mobbing, rasizm i może nawet troche faszyzmu, że będziesz musiał coś przeczytać lub powiedzieć (czasem) po angielsku w pracy :D


Nie jestem oburzona, stwierdzam tylko fakty.

Zmoderowano 16.07.2010 godz.20:11 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza