Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 17:14
mała Mi napisał(a): no i jeszcze tupnij nóżką, że taki jesteś bardzo bardzo oburzony :D
przecież to takie straszne, no normalnie zakrawa na mobbing, rasizm i może nawet trochę faszyzmu, że będziesz musiał coś przeczytać lub powiedzieć (czasem) po angielsku w pracy :D


A niby dlaczego miałabym czasem cos powiedzieć po angielsku?
Dlatego, że ktoś sie nie uczy polskiego?

Zmoderowano 16.07.2010 godz.20:12 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
16 lipca 2010r. o 17:22
~ napisał(a): Nie jestem oburzona, stwierdzam tylko fakty.


ja tu nie widzę stwierdzania faktów, tylko czyjeś dziecinne widzimiesię
jak Ci się na monitorze komputera pojawia komunikat w języku angielskim to też się obrażasz?

poza tym widać, że nie masz pojęcia o pracy, w każdej firmie z zagranicznym kapitałem nie unikniesz kontaktu z obcym językiem
i jak Ty to sobie wyobrażasz, jeżeli firma ma filie w wielu krajach to ma wszyscy się mają uczyć innych języków?

weźmy na przykład taki bader, pierwszy z brzegu :)
ma fabryki - oprócz polski - w chinach, japonii, meksyku, tajlandii, urugwaju, w stanach i południowej afryce
musieli by wszyscy znać języki obowiązujące w tych krajach
nikogo nie można by było przesunąć na inne stanowisko, bo musiałby się najpierw nauczyć języka danego kraju, nie można by było przeprowadzić szkoleń, bo najpierw trzeba by było osobę, która się zna na jakiejś rzeczy nauczyć języka
a zresztą, nie ma co tłumaczyć dziecku jak działa firma z zagranicznym kapitałem, bo i tak nie zrozumie, a jeszcze pokaże język i się obrazi
może kiedyś przejdzie Ci takie dziecinne myślenie, jak troszkę popracujesz gdzies i zobaczysz jak to wszystko działa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 18:22
hehehe dobre,dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 18:32
Mała Mi chce się tylko pochwalić że język obcy zna. Bo ona zna to reszta też musi znać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2091
#mała Mi nieaktywny
16 lipca 2010r. o 18:57
większość osób, które znam, znają jakiś język i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :) to dziecinada takie myślenie, jakie prezentujesz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 19:42
mała Mi napisał(a): większość osób, które znam, znają jakiś język i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :) to dziecinada takie myślenie, jakie prezentujesz :)


Dziecko- bo wiem, że tak mogę do ciebie mówić- nie chodzi mi o to, żeby nie uczyć się języków obcych, sama kiedyś się uczyłam dawno, dawno temu, teraz moje dziecko włada biegle językami obcymi, i jestem jak najbardziej za edukacją w tym kierunku, żeby móc sie porozumiewać w świecie, ale znajomośc języka obcego w twojej firmie, w której pewnie rozpoczęłaś swoja pierwszą pracę i zaczynasz uczyć sie życia jest co najmniej nie na miejscu/ cały czas chodzi mi o ludzi pracujących na produkcji, od ktorych wymagany jest język obcy/ To kpina . Popracujesz dłużej, bardziej poznasz życie to zrozumiesz.

Zmoderowano 16.07.2010 godz.20:14 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2010r. o 23:11
W Guardianie pracuje kilka osób na najniższych stanowiskach, które znają komunikatywnie angielski bo pracowały na wyspach i nie tylko. Są osoby które mówią płynnie po Hiszpańsku, bo kierownictwo firmy jest z Hiszpanii dlatego wymagają znajomości języków. Wymagania mają spore dlatego problemy z rekrutacją są duże, a będą coraz większe.
P. S
Post autorstwa work it out to mistrzostwo autoironii co wielu uznało za propagandę. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~już prawie pracownik niezalogowany
16 lipca 2010r. o 23:51
mała Mi napisał(a): większość osób, które znam, znają jakiś język i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :) to dziecinada takie myślenie, jakie prezentujesz :)
ja znam rosyjski ,ale nikt już nie pisze w tym pięknym języku .....ech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu